Україна домовилася з чеською Excalibur про спільні розробки військової техніки

Україна домовилася з чеською Excalibur про спільні розробки військової техніки

Укрінформ
Державний концерн «Укроборонпром» та чеська компанія Excalibur підписали меморандум щодо об'єднання зусиль з метою розробки, виготовлення та маркетингового просування інноваційної продукції в галузі бронетехніки.

Церемонія підписання меморандуму відбулася під час щорічної виставки «Зброя та безпека-2018» в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це можливість залучити фінансування та інвестиції у дослідно-конструкторські роботи, профінансувати перспективні зразки, довести їх до серійного виробництва. Це також нагода сформувати інноваційні технологічні ланцюги з модернізації нашої бронетехніки і розробки перспективних зразків», - наголосив гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін.

На його думку, підписання меморандуму із чеською компанією є для концерну нагодою отримати стратегічного партнера на території країни-члена Альянсу.

Співпраця ДК «Укроборонпром» та Excalibur передбачає спільне постачання високотехнологічної продукції на ринки третіх країн.

Читайте також: Українська армія отримала нову техніку - 16 танків та 5 БТРів

Згідно з документом, сторони готові спільно здійснювати науково-технічну та дослідно-конструкторську діяльність, спрямовану на створення нових зразків військової техніки та озброєнь.

Як повідомлялося, у вівторок, 9 жовтня, у Києві відкрилася виставка «Зброя та безпека-2018», на якій презентовані зразки сучасного озброєння та військової техніки українських та іноземних виробників, зокрема із Європи, Азії та Америки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-