Чехія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 липня 2024

20 липня 2024

19 липня 2024

18 липня 2024


Зеленський та прем’єр Чехії підписали безпекову угоду

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала у Вудстоку (Велика Британія) підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Чеською Республікою.


Збірна України з веслування на човнах «Дракон» - найкраща команда Європи

За підсумками чемпіонату Європи у чеському місті Рачице українські веслувальники на човнах дракон посіли перше місце у медальному заліку та здобули найвищу нагороду - «Кубок Європейських націй».

17 липня 2024


У програмі добровільного повернення з Чехії можуть узяти участь літні та тяжкохворі люди - Клименко

Участь у пілотному проєкті добровільного повернення українців на Батьківщину, який нещодавно був запущений у Чехії, можуть узяти люди похилого віку та ті, хто має серйозні проблеми зі здоровʼям.

16 липня 2024


Виробництво гвинтівок та патронів: Україна і Чехія підписали низку угод

У рамках спільних міжурядових консультацій уряди України та Чеської Республіки підписано низку угод, зокрема, про будівництво нового патронного заводу в Україні та про виробництво штурмових гвинтівок.

14 липня 2024

13 липня 2024


Чехія готова допомагати Україні у відновленні пошкоджених енергооб'єктів

Під час десятого засідання Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва сторони погодили низку рішень, зокрема у сфері енергетики.

11 липня 2024

10 липня 2024

09 липня 2024


Росія не дала Чехії виголосити заяву на Радбезі ООН - Прага передала текст послу РФ

Послу РФ у Чехії Олександру Змєєвському, якого викликали до чеського МЗС у зв'язку з атакою на Україну, передали текст заяви, підготовленої для сьогоднішнього засідання Ради Безпеки ООН.

04 липня 2024

03 липня 2024

02 липня 2024


У переговорах щодо безпекової угоди з Чехією є суттєвий прогрес - Офіс президента

Про суттєвий прогрес у підготовці проєкту безпекової угоди з Чехією було заявлено після переговорів заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви з генеральним директором з питань безпеки та багатосторонніх відносин Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Давидом Конецьким.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-