Росія і Китай скоро матимуть космічну зброю - Пентагон

Росія і Китай скоро матимуть космічну зброю - Пентагон

Укрінформ
Росія та Китай розробляють нову космічну зброю, яка буде готова для дій в найближчому майбутньому. 

Про це заявив генерал-лейтенант Роберт Ешлі, голова Розвідувального управління Міністерства оборони США, під час конференції Defense One Technology Summit у Вашингтоні, повідомляє Defense One.

Країни, які Ешлі назвав "конкурентами", розробляють "спроможності з перехоплення супутників із землі та з космосу, - сказав він. – Цю технологію розвивають саме зараз. Вона з’явиться в найближчому майбутньому".

У Пентагоні побоюються, що провідна роль США в космосі спадає і невдовзі небо може бути заповнене супутниками-роботами країн-конкурентів.

"Росія та Китай продовжують запускати "експериментальні" супутники, які здійснюють складні операції на орбіті. Деякі технології мирного призначення, такі як інспекція супутників, дозаправка та ремонт – можуть бути використані проти космічних об’єктів супротивника", – зазначається у звіті Служби управління з розвідки.

Читайте також: Японський зонд сфотографував астероїд "Рюгу"з близької відстані

Як зазначається, це було найбільш відверте зізнання від керівника розвідувальних служб про те, що Росія та Китай працюють над озброєнням в космосі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-