
Супутник рф для спостереження за Україною так і не запрацював
Секретний російський військовий супутник «Космос-2555», який був запущений у квітні для спостереження за Україною, не запрацював і може найближчим часом згоріти в атмосфері.
16 травня 2022
Секретний російський військовий супутник «Космос-2555», який був запущений у квітні для спостереження за Україною, не запрацював і може найближчим часом згоріти в атмосфері.
12 травня 2022
російська державна корпорація «Роскосмос» активізує розрахунки через «Газпромбанк».
10 травня 2022
Російські пілотовані космічні кораблі не зможуть прибути на Національну орбітальну станцію КНР «Тяньгун» через розташування космодрому «Східний».
06 травня 2022
Американська компанія SpaceX успішно запустила чергову партію інтернет-супутників Starlink - 53 апарати.
30 квітня 2022
Компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила чергову партію супутників Starlink - 53 апарати.
27 квітня 2022
Ракета-носій SpaceX Falcon 9 відправила чотирьох астронавтів на космічному кораблі Crew Dragon під назвою Freedom на Міжнародну космічну станцію.
22 квітня 2022
Американська приватна космічна компанія Ілона Маска SpaceX вивела на орбіту чергову партію інтернет-супутників Starlink.
13 квітня 2022
Рада Європейського космічного агентства (ESA) ухвалила рішення відмовитися співпрацювати з росією щодо місячних програм «Luna-25», «Luna -26» та «Luna-27».
Американський астронавт Скотт Келлі продав свій перший артпроєкт у вигляді NFT, гроші від якого будуть передані постраждалим від російського вторгнення українцям.
09 квітня 2022
Космічна компанія Ілона Маска SpaceX запустила до Міжнародної космічної станції місію Ax-1, де немає жодного державного космонавта.
29 березня 2022
Кабінет Міністрів пропонує Раді національної безпеки і оборони запровадити санкції проти постачальника наземних та корабельних станцій космічного зв'язку для Збройних сил російської федерації ТОВ "ІТІС".
24 березня 2022
Команда фахівців не з росії, які брали участь у запуску британських супутників зв'язку OneWeb, залишила космодром Байконур.
17 березня 2022
Європейське космічне агентство (ESA) відмовилося від співпраці з Роскосмосом у розробці місії ExoMars через російське вторгнення в Україну.
10 березня 2022
Американський астронавт Скотт Келлі вирішив повернути російську медаль "За заслуги в освоєнні космосу", яку йому вручив у 2011 році тодішній президент Дмитро Медведєв.
07 березня 2022
Компанія Baykar Makina, що виробляє БПЛА Bayraktar, започатковує космічну програму.
02 березня 2022
Центр управління «Роскосмосу» більше не має доступу до своїх супутників-шпигунів.
23 лютого 2022
Марсохід Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) Perseverance в рамках своєї місії з дослідження Червоної планети зробив нову світлину Марсу.
Група астрономів завдяки проєкту Dark Energy Survey у міжамериканській обсерваторії «Серро-Тололо» (Чилі) зробила світлину спіральної галактики NGC 1566.
21 лютого 2022
Місяцехід "Юйту-2" китайського зонда "Чан'е-4" виявив дві макроскопічні напівпрозорі скляні глобули під час дослідження зворотного боку Місяця.
Телескоп Hubble зробив знімок приголомшливої пари взаємодіючих галактик Arp 298, яка розташована в сузір'ї Пегас.
Вантажний космічний корабель Cygnus компанії Northrop Grumman у поенділок, 21 лютого, успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС).
Вантажний космічний корабель Cygnus компанії Northrop Grumman у поенділок, 21 лютого, успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС).
Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) повідомило, що повз Землю 4 березня пролетить астероїд 138971 (2001 CB21).
19 лютого 2022
Ракета-носій Antares у суботу успішно вивела на орбіту вантажний космічний корабель Cygnus, що прямує до Міжнародної космічної станції (МКС).
Цього тижня апарат Solar Orbiter показав гігантський спалах на Сонці, Facebook почав прокладати підводний кабель між Європою та Північною Америкою, а Польська компанія Dronehub розробила прототип дрона, який також може пересуватися по землі на гусеничній стрічці. Крім того, астрономи знайшли дві нові планети у зоряній системі Kepler-451, у Британії вперше конфіскували токени NFT на $1,9 мільйона, а компанія Autoflight показала автономний політ аеротаксі.
18 лютого 2022
Апарат для дослідження Сонця Solar Orbiter від Європейського космічного агентства (ESA) та NASA зробив світлину найбільшого сонячного спалаху, який коли-небудь спостерігався на одному зображенні разом із повним сонячним диском.
Китайські астрономи оновили геохронологічну модель Місяця на основі датування зразків місячного ґрунту, доставленого на Землю зондом КНР "Чан'є-5".
Міжнародна група вчених під час спостережень випадково виявила у космосі нову радіогалактику з діаметром щонайменше 16 мільйонів світлових років.
17 лютого 2022
Група астрономів завдяки Дуже великому телескопу-інтерферометру (VLTI) Європейської південної обсерваторії (ESO) у Чилі, отримала знімки хмари космічного пилу в центрі галактики Мессьє 77, всередині якої прихована надмасивна чорна діра.
Українець Макс Поляков продав свою частку акцій в Firefly Aerospace за символічну суму на вимогу Комітету з іноземних інвестицій США (CFIUS).