Космос

25 липня 2021

24 липня 2021


Безос у невагомості, штучне серце і колонка Louis Vuitton - новинки технологій за тиждень

Цього тижня мільярдер Джефф Безос провів у космосі 11 хвилин, а телескоп Hubble від NASA «воскрес» і зробив нові знімки. Крім того, у США трансплантували перше повністю штучне серце, вчені розробили новий безболісний тест для діабетиків, а Louis Vuitton представив бездротову колонку майже за $3 тисячі.

23 липня 2021


Телескоп NASA показав світлину надзвичайно яскравого пульсара у космосі

Космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) зробила нову світлину M82 X-2, над'яскравого джерела рентгенівського випромінення ULX.

22 липня 2021

21 липня 2021


Космічний апарат біля Венери пролетів через хвіст комети

Ще торік космічний апарат Solar Orbiter Європейського космічного агентства пролетів через хвіст комети C/0219 Y4 (ATLAS), але це випадкове перетинання двох об'єктів у космосі дало унікальну можливість науковцям зазирнути у хвіст комети. 

20 липня 2021


NASA заявило про готовність до співпраці з Blue Origin

Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору (NASA) привітало компанію Blue Origin із першим запуском космічних туристів у вівторок та висловило готовність до поглиблення взаємодії у сфері досліджень.


Капсула з Безосом та космічними туристами успішно приземлилася

Компанія Blue Origin, заснована американським мільярдером Джеффом Безосом, у вівторок провела успішний запуск космічного корабля New Shepard із чотирма астронавтами-туристами на борту та здійснила повернення пілотованої капсули на парашуті.


Мільярдер Безос полетів у космос

Компанія Blue Origin запустила перший пілотований суборбітальний політ ракетної системи New Shepard з американським мільярдером Джеффом Безосом, а також трьома космічними туристами на борту.

19 липня 2021

18 липня 2021

17 липня 2021


Бренсон у космосі, «хмарна» Windows і робот-гуманоїд: новинки технологій за тиждень

Цього тижня сталася історична подія, яку обговорює весь світ, - мільярдер Річард Бренсон став першим космічним туристом. Крім того, Microsoft презентувала «хмарну» версію Windows 365, Україна підписала угоду з Amazon, а китайські розробники представили «розумного» робота-гуманоїда і дрона-акулу.

16 липня 2021


NASA полагодило телескоп Hubble

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) успішно переключило телескоп Hubble на роботу з резервним комп’ютером для відновлення роботи апарату.

15 липня 2021

14 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-