Космічні агентства України та Канади підписали Меморандум

Космічні агентства України та Канади підписали Меморандум

1623
Ukrinform
Державне космічне агентство України та Канадське космічне агентство підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Церемонія підписання відбулась в Монреалі в рамках роботи канадського–українського круглого столу з питань співробітництва в авіакосмічній сфері, передає "Урядовий портал".

«Підписання цього документа відкриває нові можливості та стане новою сторінкою у співпраці України та Канади. Це добрий знак, що сьогодні наші агентства підписують такі важливі документи... Я буду радий вітати нашу співпрацю і в літакобудуванні. Можливості Україні й Канади можна об’єднати і створити та впровадити конкурентний продукт і виходити на світовий ринок», - сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте також: Україна пропонує Канаді спільно будувати літаки та освоювати космос

Підписаний документ створює нові перспективи для взаємовигідної співпраці між державами в одній з найтехнологічніших сфер економіки - в галузі освоєння космосу.

Читайте також: Український експорт до Канади розширився на 154 позиції

Нагадаємо: наразі Україна та Канада обговорюють низку спільних проектів. Зокрема, щодо будівництва літака Ан-132 (двигуни до нього поставляє "Pratt & Whitney Canada"), а також створення стартового комплексу для космічних запусків у канадській провінції Нова Скотія.

Фото: kmu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>