Український експорт до Канади розширився на 154 позиції

Український експорт до Канади розширився на 154 позиції

Укрінформ
За вісім місяців 2017 року український експорт до Канади поповнився 154 новими товарними позиціями.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Наталія Микольська.

"Український експорт до Канади поповнився 154 новими товарними позиціями за вісім місяців 2017 року. Це додаткові $10,2 млн. І можна з впевненістю сказати, що експорт - це можливість заробити для себе і для країни", - написала Микольська.

Вона зазначила, що серед "новачків": легкові автомобілі спецпризначення ($3 млн), мідні бруси і профілі ($2,9 млн) і турбореактивні двигуни ($1 млн). Найбільший приріст показали не сировинні товари - фітинги мідні для труб, пристрої на рідких кристалах, звукове електрообладнання, борошно, обладнання для обробки гуми й пластмаси, апаратура з використанням випромінювання рентгена, друкарське обладнання.

Читайте також: Космос і "зелена" енергетика: Гройсман у парламенті Канади говорив про перспективи

"В експорті товарів з України до Канади сто шість товарних позицій продемонстрували зростання. Серед них і товари сектору харчової промисловості - сік, мед, соняшникова олія. Ростуть позиції з високою доданою вартістю", - додала Микольська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-