Канада передасть Україні $15 мільйонів для добудови другої черги музею Голодомору

Канада передасть Україні $15 мільйонів для добудови другої черги музею Голодомору

Укрінформ
Канада передасть Україні для закінчення будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду 15 мільйонів канадських доларів.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

Під час зустрічі т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислава Карандєєва з представниками посольства Канади сторони узгодили ролі та відносини в цьому проєкті.

«Хочу підтвердити, що кошти – 15 мільйонів канадських доларів виділені. Вони готові для цього проєкту, цієї ініціативи щодо продовження будівництва другої черги музею Голодомору. І ми зараз робимо всі наші внутрішні процедури, щоб все відбулося», – сказав голова відділу міжнародного розвитку посольства Стівен Вівер.

У свою чергу, Карандєєв подякував Канаді за допомогу.

Читайте також: Леся Гасиджак: Не про жертви, не про плачі розповідаємо, а про силу і незламність.

«Питання добудови Національного музею Голодомору-геноциду дуже чутливе для нашого суспільства. Адже він має надихати українців та міжнародну спільноту на утвердження свободи та гідності, запобігання геноциду та першочерговості прав людини», – заявив він.

Як повідомлялося, уряд Канади допомагатиме фінансово в реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору відповідно до домовленостей Президента України Володимира Зеленського і Премʼєр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Фото: МКІП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-