Міноборони закликає Раду невідкладно повернутися до законопроєкту про Військову поліцію

Міноборони закликає Раду невідкладно повернутися до законопроєкту про Військову поліцію

Укрінформ
Міністерство оборони України закликало народних депутатів визначити пріоритетним законопроєкт №6569-д та після додаткових консультацій невідкладно повернутися до його розгляду.

Як передає Укрінформ, про це Міноборони повідомило у Фейсбуці.

У відомстві заявили, що його фахівці спільно з Генеральним штабом Збройних сил України та Військовою службою правопорядку готові співпрацювати з депутатами для вдосконалення цього документа.

«Створення військової поліції є критично важливим для забезпечення правопорядку у Збройних силах України. Зокрема, в частині дотримання стандартів НАТО та розвитку системи, яка забезпечить справедливість та ефективний захист прав військовослужбовців», – наголосили в міністерстві.

Створення всієї вертикалі військової юстиції – військової поліції, військової прокуратури та військових судів – у відомстві називають одним зі своїх пріоритетів.

«Це крок, необхідний для зміцнення обороноздатності України та забезпечення правопорядку в армії», – підкреслили в Міноборони.

Читайте також: Міноборони скоротило процедуру кодифікації озброєння до 10 діб

Як повідомлялося, законопроєкт №6569-д передбачає створення Військової поліції на базі Військової служби правопорядку у ЗСУ. До повноважень такого органу входитиме фіксація злочинів, розшук і затримання військовослужбовців, захист прав військових за стандартом НАТО AJP-3.21.

Раніше Міноборони вже закликало народних депутатів визначити законопроєкт про Військову поліцію пріоритетним.

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-