В Україні можуть розширити коло переселенців, які отримують державну допомогу

В Україні можуть розширити коло переселенців, які отримують державну допомогу

Укрінформ
Кабінет Міністрів розробив пропозиції змін до постанови, що затверджує порядок надання допомоги на проживання переселенців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Вже розроблені пропозиції змін до постанови, якою затверджено порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб", - ідеться в повідомленні.

Зокрема пропонується включити до категорій ВПО, які мають право на такі виплати: дітей, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатних вихователів; дітей, тимчасово влаштованих у сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу; а також тяжкохворих осіб, яким не встановлено інвалідність.

Читайте також: Понад 90 тисяч переселенців подали заяви на продовження держдопомоги

Якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в такій сім’ї не більше 9444 гривень, пропонується включити до переліку: осіб передпенсійного віку; осіб з інвалідністю III групи; людей, які доглядають за дитиною до 3 років або дитиною, яка потребує догляду до 6-річного віку; а також осіб, у складі сім’ї яких є діти до 18 років та/або до 23 років, які є студентами денної або дуальної форми навчання в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 березня в Україні змінено загальний принцип продовження виплат для внутрішньо переміщених осіб – для розрахунку братиметься сукупний дохід усіх членів родини переселенців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-