Інвалідність

17 січня 2019

20 грудня 2018

16 грудня 2018

14 грудня 2018

Держкіно дасть понад 2,2 мільйона на документальний фільм "Вдивляючись у темряву"

Держкіно уклало контракт з компанією "ВІАТЕЛ" про надання кінопроекту "Вдивляючись у темряву" державної фінансової підтримки у сумі 2 млн 228 тис. 985 грн при загальній вартості виробництва фільму 5 млн 502 тис. 215 грн.

09 грудня 2018

Акція на підтримку осіб з інвалідністю встановила рекорд у Кривому Розі

На стадіоні Криворізького нацуніверситету відбулася акція «Найбільш живе серце України» - флешмоб організували на підтримку людей з інвалідністю, у ньому брали участь майже 300 осіб, які вишикувалися у живе серце, встановивши обласний рекорд.

08 грудня 2018

05 грудня 2018

Рада планує врегулювати містобудівну діяльність з урахуванням потреб осіб з інвалідністю

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №7370 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності)".

04 грудня 2018

На Львівщині Святий Миколай долучиться до розвитку інклюзивного туризму

На Львівщині в межах програми інклюзивного туризму діти з інвалідністю побувають у резиденції Святого Миколая на території дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка", що на Жовківщині.

Рада ухвалила закон, що забезпечить доступ до приміщень судів для людей із інвалідністю

Верховна Рада ухвалила закон 6211 "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про судовий збір" щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів".

03 грудня 2018

Безперешкодне середовище для інвалідів: Порошенко анонсував два законопроекти

Петро Порошенко анонсував внесення до ВР двох законопроектів щодо ліквідації бар’єрного архітектурного середовища для осіб з інвалідністю і посилення відповідальності за порушення законодавчих, правових норм щодо осіб з інвалідністю в новій та існуючій забудові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-