У «Межигір’ї» створять парк - рішення уряду

У «Межигір’ї» створять парк - рішення уряду

Укрінформ
Кабінет Міністрів підтримав протокольне доручення профільним відомствам провести нараду щодо створення парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва на території урядової резиденції «Межигір’я».

Як передає Укрінформ, про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов повідомив у Телеграмі.

«У «Межигір’ї» має бути створений парк - пам’ятка садово-паркового мистецтва. Сьогодні Кабінет Міністрів України підтримав протокольне доручення щодо узгодження плану дій», - написав Немчінов.

Участь у цій нараді мають узяти Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів спільно з Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством юстиції, Фондом державного майна, Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру, Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Київською ОДА та НАБУ.

Читайте також: НАБУ і САП завершили розслідування щодо «Межигір’я»

За результатами наради ці відомства мають підготувати інформацію про правовий статус будівель та споруд на території урядової резиденції «Межигір’я» та пропозиції щодо їх подальшого функціонування.

Окрім цього, має бути підготовлена інформація щодо правового статусу земельних ділянок на території «Межигір’я» та пропозиції стосовно врегулювання питань із землевласниками та землекористувачами щодо створення парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Також відомства мають підготувати інформацію щодо можливості створення парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва, враховуючи відкриті кримінальні провадження.

Читайте також: Монастирський пропонує АРМА та двом міністерствам взяти «Межигір’я» під охорону

За результатами наради Кабінету Міністрів має бути подано узгоджений план дій.

Нагадаємо, державна урядова резиденція «Межигір’я» використовувалась для офіційних зустрічей. Вона належала до сфери відання Державного управління справами.

Згодом «Межигір’я» було передано в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-