Як працює система електронного кримінального провадження іКейс
Запровадження системи іКейс в НАБУ та САП - це крок до цифровізації системи кримінальної юстиції та підвищення її ефективності
06 вересня 2024
Запровадження системи іКейс в НАБУ та САП - це крок до цифровізації системи кримінальної юстиції та підвищення її ефективності
04 вересня 2024
Правоохоронці викрили ще двох осіб, причетних до схеми заволодіння коштами ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” на суму понад 450 млн грн.
Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос та делегація Міжнародного валютного фонду під час зустрічі обговорили майбутній незалежний аудит НАБУ.
03 вересня 2024
Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос звільнив свого першого заступника Гізо Углаву за результатами проведеного службового розслідування.
23 серпня 2024
Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру ще двом учасникам організованої групи, яка, за інформацією слідства, заволоділа коштами АТ «Харківобленерго» під час закупівлі енергетичного обладнання.
22 серпня 2024
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) завершило слідство у справі про спробу надання прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і детективу НАБУ хабаря у розмірі 200 тисячами доларів.
14 серпня 2024
Очільнику державного органу зі спеціальним статусом 14 серпня оголосили про підозру у незаконному збагаченні на ₴56,2 мільйона та декларуванні недостовірної інформації.
Служба безпеки України і Національне антикорупційне бюро України викрили ділків, які розкрадали кошти на виробництві динамічного захисту для танків.
13 серпня 2024
Керівник Спеіалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко та директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос на зустрічі з членами Конгресу США обговорили кроки, які необхідно здійснити для посилення незалежності САП і НАБУ.
09 серпня 2024
Національне антикорупційне бюро веде перемовини зі Службою безпеки України стосовно автономного прослуховування фігурантів справ.
Детективи Національного антикорупційного бюро України проводять перевірку на можливу причетність топпосадовців до укладення тендеру на відбудову дитячої лікарні “Охматдит” за завищеними цінами за кошти благодійного фонду.
Економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро України і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за І півріччя 2024 року становить 3,7 мільярда гривень.
Міжнародні партнери вже передали Кабінету міністрів списки кандидатів до комісії, яка має у цьому році провести незалежний аудит Національного антикорупційного бюро України.
Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос затвердив висновок службового розслідування щодо можливого тиску на викривачів корупції.
01 серпня 2024
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України повідомили про підозру ще п'яти особам у справі щодо незаконного виїзду чоловіків за кордон задля уникнення мобілізації.
31 липня 2024
Які недоліки й переваги цього урядового законопроєкту
26 липня 2024
За процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру двом експосадовцям та колишньому директору держпідприємства у зловживаннях, що в умовах енергетичної кризи, яка виникла внаслідок агресії РФ, завдали одній з найбільших енергогенеруючих компаній України збитків на майже 12 млн грн.
До суду передана справа колишнього міністра інфраструктури і його першого заступника, підозрюваних у заподіянні державі збитків на понад 49 мільйонів гривень.
24 липня 2024
Відсторонений від роботи перший заступник голови Національного антикорупційного бюро Гізо Углава звернувся до НАБУ і САП із проханням зняти гриф держтаємниці з матеріалів розслідування щодо ймовірного витоку інформації, в яких він фігурує.
22 липня 2024
Перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углава подав позов про захист честі і гідності проти Центру протидії корупції і особисто очільника ЦПК Віталія Шабуніна.
19 липня 2024
Національне антикорупційне бюро має дві застороги до законопроєкту щодо підвищення ефективності укладення угод про визнання винуватості, без урахування яких у цьому документі залишатимуться корупційні ризики.
Національне антикорупційне бюро України завершило службове розслідування за фактами можливих неправомірних дій з боку працівників НАБУ, зокрема щодо можливого тиску на викривача.
18 липня 2024
САП та НАБУ завершили досудове розслідування у справі стосовно колишнього директора ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України, який причетний до розтрати 8,3 млн грн підприємства.
16 липня 2024
Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили прокурорів Офісу генпрокурора на одержанні хабаря в розмірі 170 тис. доларів.
15 липня 2024
Народного депутата Миколу Задорожнього виключили з політичної партії «Слуга народу».
12 липня 2024
Перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углава пройшов детектор брехні і запевняє, що до зливів інформації про хід слідства у кримінальних справах НАБУ не причетний.
04 липня 2024
Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру двом особам, які намагались "поставити" підконтрольних їм осіб на керівні посади в територіальних органах Державної митної служби для впровадження корупційних схем.
27 червня 2024
Служба безпеки України та НАБУ викрили на корупції високопосадовця ПрАТ «НЕК «Укренерго», який організував закупівлю бронежилетів для працівників компанії.
26 червня 2024
Міському голові Мукачева Андрію Балозі та голові Мукачівської районної ради Михайлу Ланю повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем з метою продажу землі за заниженою вартістю.
25 червня 2024
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та НАБУ повідомили про підозру п’ятьом учасникам організованої групи, які заволоділи грошовими коштами Укрзалізниці у сумі 17,1 млн грн під час здійснення ремонту колійних машин.
реклама