МОЗ та американська MSD підписали Меморандум про співпрацю

МОЗ та американська MSD підписали Меморандум про співпрацю

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я України в рамках візиту Президента Володимира Зеленського до США підписало Меморандум про співпрацю з американською компанією MSD.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МОЗ, про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

“Міністерство охорони здоров’я зацікавлене у розвитку потенціалу системи охорони здоров’я України, а посилення співробітництва з компанією MSD є стратегічним для системи охорони здоров’я України, особливо в умовах пандемії”, - повідомив Ляшко.

Читайте також: МОЗ та американська Medtronic співпрацюватимуть в галузі біомедичних технологій

Для міністерства охорони здоров’я є пріоритетним збільшення пропозицій інноваційних лікарських засобів й імунобіологічних препаратів на українському ринку та створення можливості їх виробництва в Україні на основі міжнародного партнерства, що є одним з кроків до фармацевтичної незалежності. Особливу зацікавленість в локалізації виробництв викликає прийняття закону про державну підтримку проєктів зі значними інвестиціями, так званих інвест-нянь та зрілість регуляторної системи в обігу лікарських засобів.

Читайте також: Ляшко зустрівся з міністром охорони здоров’я США — про що домовились

Співробітництво з MSD на основі взаємовигоди надасть можливість Україні здійснювати лікування пацієнтів, хворих на COVID-19, шляхом забезпечення інноваційними лікарськими засобами.

“Україна вже скоро зможе отримати інноваційні ліки проти CОVID-19 виробництва MSD”, - повідомив Ляшко.

Читайте також: Україна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19

За словами міністра “Ми вивчили уроки щодо невчасного підписання контрактів на інноваційні імунобіологічні препарати від CОVID-19, тому нині команда МОЗ працює на випередження”.

Також компанія MSD висловила зацікавленість допомагати Міністерству охорони здоров’я України в провадженні скринінгових програм у рамках виконання програми Президента України “Здорова Україна”.

Читайте також: Уряд створив міжвідомчу групу з розробки програми «Здорова Україна»

Як повідомляв Укрінформ, 1 вересня Міністерство охорони здоров'я України в рамках візиту Президента Володимира Зеленського до США підписало Меморандум про співпрацю із провідною американською компанією Medtronic.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-