Україна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19

Україна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19

Укрінформ
Україна отримає інноваційні лікарські засоби проти COVID-19 в рамках співпраці з урядом США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України

Гуманітарна допомога еквівалентною вартістю майже 20 мільйонів доларів США надійде найближчим часом та буде розвезена у регіони силами благодійних фондів. Такі домовленості фіналізували в рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до США.

“Уряд США спільно з компанією виробником в якості гуманітарної допомоги надасть нам інноваційні ліки проти COVID-19. Вони вже зареєстровані FDA та рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу, особливо за наявності ризику переходу у важку форму”, - повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

В Україну направлять 20 тис. флаконів "Бамланівімабу" (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів "Етесевімабу" (Etesevimab). Препарати вже сформували у вантаж і транспортують до аеропорту для відправки в Україну.

Читайте також: Ляшко зустрівся з міністром охорони здоров’я США — про що домовились

“Діють вони безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потрапляння в лікарню”, - пояснив міністр.

МОЗ також закупило 2784 флаконів препарату "Тоцилізумаб" і завершує закупівлю 14 346 упаковок "Ремдесевіру".

Читайте також: Україна отримала від США понад 188 тисяч доз вакцини Pfizer

Як повідомляв Укрінформ, у серпні Всесвітня організація охорони здоров'я анонсувала нову фазу випробувань трьох потенційних препаратів для лікування госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом.

Фото: Ondrej Deml /PAP/EPA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-