У Ляшка є кандидати в заступники голови НСЗУ

У Ляшка є кандидати в заступники голови НСЗУ

Укрінформ
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко пропонуватиме Кабінету Міністрів призначити заступниками голови Національної служби здоров'я (НСЗУ) Анну Фенчак та Тетяну Бойко. 

Як передає Укрінформ, про це міністр повідомив у Фейсбуці.

"Маю надію, що вже наступного тижня НЗСУ отримає перших офіційно назначених осіб на керівні посади за останні 1,5 року. Правда, з випробувальним терміном, в які потраплять і ті обіцянки зі співбесіди на 100 днів роботи", - зазначив Ляшко.

Він зазначив, що за результатами конкурсу запропонує уряду призначити на посади заступників голови НСЗУ Анну Фенчак, яка є заступником директора департаменту - начальником управління фінансових гарантій медичного обслуговування, та Тетяну Бойко, яка нині виконує обов'язки заступниці голови НСЗУ.

Читайте також: В Україні не працюють 40% створених пунктів щеплень проти коронавірусу - Ляшко

За словами Ляшка, Фенчак обіцяє захищати програму медичних гарантій від будь-яких штормів та мріє реалізувати в Україні універсальний доступ до медичних послуг для всіх, незалежно від статі, місця проживання, рівня статків та інших соціально-демографічних характеристик. Бойко буде налагоджувати комунікацію з регіонами: як з територіальними підрозділами НЗСУ, так і з головними лікарями та органами місцевого самоврядування.

Крім того, Ляшко звернувся до Кабміну з проханням ввести до штату НСЗУ посаду ще одного заступника, який буде прицільно опікуватись питаннями цифрової трансформації та розвитку. Також міністр очікує оголошення повторного конкурсу на посаду очільника НСЗУ.

Читайте також: В НСЗУ сказали, коли вакциновані зможуть завантажувати COVID-сертифікати у «Дії»

Як повідомлялося, Ляшко вніс пропозицію Кабінету Міністрів оголосити повторний конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України. 1 липня Ляшко провів співбесіди з кандидатами на посаду голови Національної служби здоров’я України, але не зміг визначитися з переможцем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-