Ляшко

03 січня 2020

03 грудня 2019

28 листопада 2019

25 листопада 2019

19 листопада 2019

Суд відпустив Ляшка на поруки

Бориспільській міськрайонний суд Київської області обрав колишньому народному депутату Олегу Ляшку запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Суд у справі Ляшка пішов до дорадчої кімнати

Бориспільській міськрайонний суд Київської області, який розглядає клопотання про застосування щодо колишнього народного депутата Олега Ляшка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, пішов до дорадчої кімнати.

Троє депутатів хочуть взяти Ляшка на поруки

Народні депутати Михайло Волинець, Валентин Наливайченко ("Батьківщина") та Вікторія Сюмар ("Євросолідарність") готові взяти на поруки колишнього парламентарія Олега Ляшка, підозрюваного у справі про бійку з очільником комітету ВР з питань енергетики Андрія Геруса.

Ляшко назвав "дискусією" штовханину з Герусом

Колишній народний депутат Олег Ляшко вважає, що не завдав голові комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрію Герусу жодних тілесних ушкоджень в аеропорту “Бориспіль”, а лише висловлював йому свої претензії під час дискусії.

Прокурор вимагає арешту для Ляшка, бо той "може втекти"

Сторона обвинувачення у справі про бійку колишнього нардепа Олега Ляшка з чинним парламентарієм Андрієм Герусом просить суд обрати Ляшку тримання під вартою без альтернативи внесення застави, зважаючи на кілька ризиків, зокрема можливу втечу та вплив на розслідування.

Прихильники Ляшка мітингують під судом

Близько трьох десятків прихильників колишнього народного депутата Олега Ляшка проводять мітинг на його підтримку під будівлею Бориспільського міськрайонного суду Київської області, який почав обирати запобіжний захід експарламентарію.

Суд обирає запобіжний захід Ляшку

Бориспільський міськрайонний суд Київської області розпочав засідання з обрання запобіжного заходу колишньому народному депутату Олегові Ляшку.

18 листопада 2019

Ляшку повідомили про підозру через бійку з Герусом

Бориспільська місцева прокуратура повідомила про підозру колишньому народному депутату Олегу Ляшку через його бійку із чинним парламентарієм Андрієм Герусом в аеропорту "Бориспіль" і просить суд заарештувати Ляшка.

13 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-