Канадець подолає на велосипеді дві тисячі кілометрів для допомоги українцям

Канадець подолає на велосипеді дві тисячі кілометрів для допомоги українцям

Укрінформ
Житель канадського Саскатуна проїде на велосипеді 2000 км, збираючи кошти на допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями в Україні.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомляє CTV News.

“Незабаром Іван Нагачевський вирушить у велоподорож протяжністю 2000 км по півночі провінції Саскачеван для допомоги у зборі коштів на інвалідні візки, які передадуть в Україну”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Нагачевський збиратиме кошти на користь місцевого відділення благодійної організації “Лицарі Колумба”, яка вже 14 років закуповує інвалідні візки для дітей та дорослих у 13 країнах.

Читайте також: «Пробіг під каштанами» зібрав понад мільйон гривень для Центру дитячої кардіології

Мета кампанії - зібрати 250 тис. дол, що дозволить закупити близько тисячі візків та вже восени доставити їх тим, хто має в цьому потребу.

Для Нагачевського 2000-кілометровий велопробіг, що триватиме 21 день, буде найдовшим. Раніше він здійснював лише вдвічі коротші подорожі.

“Сильною мотивацією для мене є те, що після завершення моєї складної подорожі я зможу встати з велосипеда й піти, але якщо людина перебуває в інвалідному візку - вона не може зробити цього”, - розповів він.

CTV зауважує, що Нагачевський служив військовим капеланом у Збройних силах Канади й осягнув важливість доступу до інвалідних візків під час свого відрядження до України.

Долучитися до збору коштів можуть усі охочі онлайн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-