Україна зможе швидко запровадити «паспорти вакцинації» – Прем'єр

Україна зможе швидко запровадити «паспорти вакцинації» – Прем'єр

Укрінформ
Україна швидко запровадить необхідні паспорти вакцинації відповідно до вимог, які будуть прийняті в ЄС, США тощо.

У цьому запевнив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль українських журналістів у Берліні, де перебуває з робочим візитом, передає кореспондент Укрінформу.

«Залежно від того, який формат документів буде запропонований з точки зору паспортизації вакцинації від COVID-19, Україна готова до будь-якого розвитку подій… Україна готова дуже швидко реалізувати будь-який із варіантів документа», – заявив Шмигаль.

Якщо це буде QR-код, це не викличе жодних проблем, якщо паперовий формат – також, українські фахівці готові виробляти такі документи в будь-якій формі, зазначив урядовець.

Шмигаль нагадав, що поки не прийнято рішення щодо того, як будуть виглядати «паспорти вакцинації», але є міжнародно визнані довідки про вакцинацію, і Україна може їх видавати.

«Сьогоднішній державний реєстр вакцинованих осіб передбачає автоматичний друк такого міжнародного документа. Таку довідку, підписану лікарем, уже сьогодні може отримати кожен (хто зробив щеплення)», – сказав Прем’єр.

Читайте також: ЄС планує давати «паспорти вакцинації» громадянам третіх країн

Він запевнив, що Україна уклала угоди та імпортує «лише ті вакцини, які визнані світом, які мають якість, які мають безпечність і підтверджені у світі». Після проведення двох вакцинацій українці зможуть бути вільними у своїх подорожах, підкреслив Шмигаль.

Читайте також: Єврокомісія представила пропозиції щодо «зеленого цифрового сертифіката» вакцинації

Як повідомлялося, нині у світі, зокрема в ЄС, ведуться розмови про запровадження паспортів вакцинації. Європейська комісія 17 березня визначилася з функціями і змістом своїх паспортів вакцинації проти коронавірусу. Вони дозволять жителям країн-членів подорожувати без обмежень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-