В Україні потрібен формат освіти для виховання сильного менеджменту - Зеленський

В Україні потрібен формат освіти для виховання сильного менеджменту - Зеленський

Укрінформ
В Україні треба знайти освітній формат для підготовки конкурентоспроможних фахівців, зокрема сильного менеджменту.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час наради щодо стратегії розвитку освіти і науки та захисту прав ветеранів, повідомляється на сайті ОП.

«Державі потрібна нова якість менеджменту. Нам треба знайти формат, як студенти могли б отримувати знання і досвід, щоб Україна могла виховати прошарок сильних, конкурентоспроможних фахівців, серед них – і сильного менеджменту», – сказав Зеленський.

На нараді йшлося про реалізацію проєкту «Нова українська школа», який має забезпечити успішне майбутнє для кожної дитини. Зокрема, пропонується підвищити якість освіти, соціальний статус педагога шляхом збільшення заробітної плати, створити інклюзивне середовище та продовжити цифровізацію навчального процесу.

Читайте також: Міносвіти цьогоріч запускає «пілот» НУШ на рівні базової середньої освіти

Крім того, обговорили питання модернізації професійної та професійно-технічної освіти. У межах втілення цього проєкту заплановано реконструкцію наявних та відкриття нових центрів профосвіти, підвищення престижу педагогів та учнів, а також посилення взаємодії з роботодавцями.

В ОП наголошують, що важливим є створення рівних і прозорих умов розвитку фахової передвищої, вищої освіти та освіти дорослих. Планується спростити вимоги до ліцензування закладів освіти та запровадити прозорі механізми вступу до ВНЗ.

Читайте також: Шкарлет анонсував законопроєкт щодо професійної освіти

В Офісі Президента зауважують, що окремої уваги потребує підвищення конкурентоспроможності дослідницької інфраструктури, яка забезпечує проведення наукових досліджень на високому рівні. Держава має сприяти розробці та впровадженню конкурентоспроможних наукових інновацій, а також високотехнологічної продукції.

У нараді взяли участь керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак, міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, заступники керівника Офісу Президента Юлія Соколовська та Роман Машовець, керівник Апарату Офісу Президента Олексій Дніпров.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-