Канада виділить Україні $24 мільйони на підтримку жінок

Канада виділить Україні $24 мільйони на підтримку жінок

Укрінформ
Канада профінансує в Україні ряд проєктів для підтримки жінок на загальну суму 32 млн канадських доларів (близько 24 млн доларів США).

Як передає кореспондент Укрінформу, про це в Оттаві заявила міністр міжнародного розвитку Канади Каріна Гулд.

“Інвестиції у можливості для жінок і найбільш уразливих та маргіналізованих - це інвестиції у майбутнє країни. Шляхом цих ініціатив вони отримають потенціал стати потужними агентами змін, об’єднавши свої зусилля з усіма іншими людьми, які працюють над відновленням політичної й економічної стабільності. Канада і надалі залишається близьким другом України, підтримуючи її на шляху надання безпеки, процвітання та свободи усім громадянам”, - сказала Гулд.

У Міністерстві міжнародного розвитку Канади уточнили, що кошти підуть на втілення проєктів “з економічної підтримки жінок у сільських регіонах, внутрішньо переміщених осіб, людей з обмеженими фізичними можливостями та інших вразливих груп в Україні”.

“Ключові партнери втілюватимуть ці проєкти з метою підтримання інклюзивного та сталого економічного зростання, надаючи можливості цим верстам по всій країні”, - зауважили у Міністерстві міжнародного розвитку Канади.

Читайте також: Уряд схвалив ґендерну концепцію комунікації, розроблену МКІП

Канада передасть 7,8 млн доларів недержавній організації Pact Inc., яка навчатиме жінок із вразливих категорій підприємницьким навичкам; 4,3 млн доларів - французькій гуманітарній організації ACTED, яка прагнутиме збільшити економічні можливості жінок на Донбасі. Крім того, Socodevi і Дніпропетровська сільськогосподарська консультаційна служба отримають 7,9 млн доларів на розвиток сталого агропромислового виробництва; 5,1 млн доларів надійде Фонду кооперативного розвитку Канади та його партнеру - Всеукраїнському благодійному фонду “Горені”, які допомагають українським жінкам влаштуватися на підприємства легкої промисловості.

Читайте також: Гендерні квоти на місцевих виборах спрацювали попри побоювання і скепсис - віцеспікерка

Як повідомляв Укрінформ, раніше Канада вже пообіцяла виділити 7 млн доларів Фонду народонаселення ООН для боротьби із сексуальним і гендерним насильством в Україні.

Канада залишається одним з основних гуманітарних донорів України. Впродовж останніх шести років вона виділила на різносторонню допомогу близько 650 млн доларів США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-