Гендерна рівність

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 січня 2024

19 грудня 2023

09 грудня 2023

29 листопада 2023

28 листопада 2023

27 листопада 2023

25 листопада 2023


Уряд врахував більшість пропозицій громадських організацій до Плану для Ukraine Facility

Починаючи з серпня, уряд отримав 148 пропозицій від 41 громадської організації стосовно до Плану для реалізації програми Ukraine Facility; більша частина з них повністю або частково враховані в документі.

24 листопада 2023


Проблема гендерно зумовленого насильства лишається у фокусі державної політики - Левченко

Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко наголосила, що проблема гендерно зумовленого насильства лишається в центрі уваги державної політики й в період війни.


За період війни відкату назад у гендерній політиці в Україні не відбулося - експерт

За період після початку повномасштабного вторгнення РФ відкату назад у гендерній політиці в Україні не відбулося, а в деяких сферах є прогрес на рівні зусиль органів влади, донорів та громадських організацій.

23 листопада 2023

22 листопада 2023

20 листопада 2023


Майже половина керівників в українських медіа - жінки

Результати дослідження «Гендерний баланс у прийнятті рішень в медіаорганізаціях України» показали, що жінки складають значну частину (41%) в керівних органах редакцій українських медіа, серед власників (38%) багато чоловіків.

17 листопада 2023


Жінки в армії повинні мати рівні права та можливості з чоловіками - заступниця міністра оборони

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова провела робочу нараду з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

02 листопада 2023


«Школа жіночого лідерства»: 60 учасниць вчаться відстоювати гендерну рівність

У межах проєкту «Школа жіночого лідерства», який втілює громадська організація «Інформаційно-консультативний жіночий центр» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», 60 учасниць вчаться підтримувати жінок у своїх громадах, боротися з гендерною нерівністю та розвивати власне лідерство.

24 жовтня 2023


Прем’єрка Ісландії бере участь у жіночому страйку проти гендерної нерівності в оплаті праці

Десятки тисяч жінок та небінарних людей по всій Ісландії, включно з прем'єр-міністром Катрін Якобсдоттір, 24 жовтня припинили роботу – як оплачувану, так і неоплачувану, щоб привернути увагу до розриву в оплаті праці між чоловіками та жінками, який існує в країні.

16 жовтня 2023

14 жовтня 2023


У Франції мітингували за підвищення зарплат та гендерну рівність

Ейфелева вежа у п'ятницю упродовж дня була недоступною для туристів, а найбільш відвідуваний у світі музей - паризький Лувр зачинив двері на кілька годин через масштабний страйк, ініційований профспілками.

04 жовтня 2023

27 вересня 2023


Мінсоцполітики співпрацюватиме з ООН-Жінки для посилення гендерної складової у відновленні України

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович обговорила із представницями організації ООН-Жінки питання збільшення гендерного компоненту у програмах відновлення України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-