У Софії Київській - виставка ескізів великого Державного герба

У Софії Київській - виставка ескізів великого Державного герба

Укрінформ
У виставкових залах Хлібні Національного заповідника «Софія Київська» проходить виставка робіт, які надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Всього представлено 112 робіт. Оскільки процедура конкурсу є анонімною, представлені ескізи не підписані іменами авторів. Після визначення найкращих робіт Організаційний комітет оприлюднить інформацію про переможців», - ідеться в повідомленні.

Виставка триватиме до 27 листопада.

Зазначається, що оцінювання отриманих ескізів проводить журі конкурсу, яке складається з провідних істориків, юристів, мистецтвознавців, науковців та геральдистів.

Читайте також: Українці пропонують зробити Тризуб великим державним гербом – Дробович

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні 11 листопада Кабінет Міністрів врегулював питання виплати премій переможцям конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України. Для відзначення авторів передбачається: перша премія – 100 000 гривень, друга – 50 000, третя – 30 000. Відповідно до постанови про проведення конкурсу, до 1 грудня 2020 року МКІП має подати Мін'юсту пропозиції за результатами конкурсу для врахування їх під час розроблення проєкту закону «Про державні символи України».

Фото: mkip.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-