
У Білорусі оновили державний герб
У Білорусі оновили зображення державного герба у зв'язку з набранням з сьогоднішнього дня чинності Закону № 83-З про зміну Закону «Про державні символи Республіки Білорусь».
07 січня 2021
У Білорусі оновили зображення державного герба у зв'язку з набранням з сьогоднішнього дня чинності Закону № 83-З про зміну Закону «Про державні символи Республіки Білорусь».
25 листопада 2020
У Національному художньому музеї України розпочався виставковий проєкт: «Знак Соборності. Великий герб України: від Нарбута до Якутовича».
20 листопада 2020
Обраний фаховим журі ескіз Великого Державного Герба був найкращим з-поміж тих, що надійшли на конкурс.
Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики і заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає за доцільне, аби в Раду передали більше, ніж один варіант ескізу великого Державного Герба України.
17 листопада 2020
У виставкових залах Хлібні Національного заповідника «Софія Київська» проходить виставка робіт, які надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.
11 листопада 2020
Кабінет Міністрів врегулював питання виплати премій переможцям конкурсу на найкращий ескіз великого Державного Герба України.
29 жовтня 2020
Україні, яка має досконалий малий Державний герб, не обов’язково запроваджувати великий, в протилежному разі цьому має передувати ретельна експертна робота.
Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти на сьогодні вже отримало на конкурс на великий Державний Герб України 40 ескізів.
Переважна більшість громадян, що взяли участь в обговоренні, яким має бути великий Державний герб України, або пропонують взагалі нічого не міняти, або визнати малий Державний герб великим.
16 жовтня 2020
1 жовтня 2020 року стартував загальнонаціональний конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України.
08 жовтня 2020
Великий Герб України буде використовуватися вищими органами держави та не спричинить заміну паспортів громадян України.
01 жовтня 2020
Стартував конкурс на найкращий ескіз великого Державного Герба України.
30 вересня 2020
Кабінет Міністрів ухвалив постанову про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України.
Кабінет Міністрів планує розглянути та схвалити проєкт постанови про внесення змін до порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”.
19 вересня 2020
На майдані Незалежності у Києві відбулася акція з ушанування білоруської символіки — біло-червоно-білого прапора та традиційного національного герба "Погоня".
29 серпня 2020
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав постанову «Про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України».
27 серпня 2020
Тризуб є один з найгарніших гербів у світі, він прийнятний для всіх українців, тож немає потреби в розробці нового.
Рада щойно оголосила конкурс «на кращий ескіз великого Державного Герба України». Це не вперше, до речі. А навіщо він потрібен, великий герб?
25 серпня 2020
Ухвалення закону про запровадження великого Державного Герба України, що відбуватиметься після затвердження результатів конкурсу на його кращий ескіз, потребуватиме 300 голосів народних депутатів.
Верховна Рада ухвалила постанову “Про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України” (№3994).
20 серпня 2020
Група народних депутатів на чолі з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим зареєстрували у парламенті проєкт постанови про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України.
19 лютого 2020
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ до Дня державного герба провели патріотичний флешмоб.
Військова академія Одеси привітала українців з Днем Державного Герба України
У середу, 19 лютого, Україна відзначає День Державного Герба.
13 лютого 2020
У Білорусі мають намір змінити дизайн державного герба.
22 січня 2020
У Верховній Раді вже заплановано розробку законопроєкту про державні символи України, порядок їх використання і охорони.
23 серпня 2019
У країни досі немає Великого Гербу, але «малий Герб» - тризуб – має прадавні корені та завдяки своїй лаконічності міцно «прижився» у використанні