Європейська федерація журналістів закликає українську владу гарантувати свободу слова

Європейська федерація журналістів закликає українську владу гарантувати свободу слова

Укрінформ
Європейська федерація журналістів закликає керівництво України всіляко підтримувати і гарантувати свободу слова і права журналістів у державі.

Таку заяву в кулуарах 30-го конгресу Міжнародної федерації журналістів, що проходить в Тунісі, зробив генеральний секретар ЄФЖ Рікардо Гутієрес, повідомляє Національна спілка журналістів України.

"Не може бути справжньої демократії без свободи слова. Ми, в Європейській федерації журналістів, покладаємо великі надії, що новий Президент України і обраний в майбутньому парламент і новий Кабінет міністрів стануть послідовно відстоювати свободу слова і права журналістів, за які виступає НСЖУ", - констатував Гутієрес.

У свою чергу, голова НСЖУ Сергій Томіленко підкреслив, що більшість кандидатів у Президенти, в тому числі і Володимир Зеленський, підтримали перед недавніми виборами Декларацію на захист свободи слова, ініційовану головною журналістською організацією країни.

Читайте також: НСЖУ занепокоєна можливим зростанням нападів на журналістів під час виборчої кампанії

"Тепер розраховуємо на підтримку учасників парламентських виборів, але головне - вимагаємо дієвого захисту новою владою українських журналістів і медіа", - зазначив голова НСЖУ.

5 червня в НСЖУ повідомляли, що в Україні з початку року зафіксовано 30 випадків застосування сили до журналістів, з них 7 - у травні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-