НСЖУ

22 червня 2022

11 червня 2022

02 червня 2022

31 травня 2022


Французький журналіст став восьмим медійником, який загинув на війні при виконанні обов’язків - НСЖУ

Національна спілка журналістів України висловила співчуття у зв'язку із загибеллю в Україні під Сєвєродонецьком від російського обстрілу телевізійного журналіста французького телеканалу BFMTV Фредеріка Леклерка-Імхоффа та заявила, що він став восьмим медійником, який загинув на війні під час виконання професійних обов'язків.

04 травня 2022


Голова НСЖУ закликав організації Європи та світу допомагати українським журналістам

З нагоди Всесвітнього дня свободи слова Європейська федерація журналістів опублікувала заклик голови НСЖУ Сергія Томіленка до понад 70 журналістських спілок та організацій країн Європи, які входять до ЄФЖ, і міжнародних інституцій допомагати українським журналістам.

03 травня 2022

21 квітня 2022

17 квітня 2022

15 квітня 2022


ЮНЕСКО працює над кількома проєктами для убезпечення журналістів у зоні конфлікту

ЮНЕСКО від початку повномасштабної війни рф проти України почала працювати з Міжнародною федерацією журналістів, НСЖУ і «Репортерами без кордонів», аби впевнитися, що журналісти, які працюють у небезпечних умовах, повністю захищені.

14 квітня 2022

11 квітня 2022


Інформполітика росії на тимчасово захоплених територіях істотно не вплине на українців - голова НСЖУ

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко переконаний, що інформаційна політика російських загарбників на тимчасово захоплених територіях не матиме помітного впливу на українців.

03 квітня 2022


НСЖУ закликає іноземні ЗМІ привертати увагу світу до геноциду в Бучі та Ірпені

Національна спілка журналістів України закликала іноземні засоби масової інформації привертати увагу світу до фактів геноциду мирного населення у Бучі та Ірпені, який вчинили російські війська.

26 березня 2022

23 березня 2022


війська рф взяли в заручники батька мелітопольської журналістки

Російські військові взяли в заручники літнього батька відомої мелітопольської журналістки, директорки видання "Главная газета Мелитополя" та онлайн-медіа "Ріа-Мелітополь", члена Національної спілки журналістів України Світлани Залізецької.

19 березня 2022

18 березня 2022


Журналістів та блогерів закликають не допомагати рф у погоні за «гарячими» новинами

Національна спілка журналістів України закликає медіа і блогерів максимально відповідально ставитися до інформації, адже у погоні за «гарячими» новинами вони можуть подавати потрібну ворогу інформацію.

16 березня 2022

07 березня 2022

17 лютого 2022

16 лютого 2022


НСЖУ засуджує вирок Єсипенку: журналістика – це не злочин

У Національній спілці журналістів засудили вирок, який виніс суд в окупованому Криму українському журналісту Владиславу Єсипенку, та розраховують на посилення міжнародного тиску на Росію задля звільнення журналіста.

15 лютого 2022


У НСЖУ розповіли про ризики, які загрожують журналістам в окупованому Криму

В одному з розділів посібника «У фокусі – Крим», підготовленому НСЖУ для ЗМІ, що пишуть про події в Криму, на прикладі заарештованого фрілансера «Радіо Свобода» Владислава Єсипенка розповідається про ризики, які загрожують на окупованому півострові журналістам.


НСЖУ презентувала для журналістів альманах «У фокусі – Крим»

Національна спілка журналістів України презентувала альманах «У фокусі – Крим», який має допомогти українським журналістам та медіа з розумінням кримської тематики та висвітленням подій, що відбуваються в окупованому Криму.

09 лютого 2022

04 лютого 2022

02 лютого 2022

01 лютого 2022

27 січня 2022


Семена – про Крим: Громадянська журналістика виникає в умовах знищення свободи слова

Рух громадянської журналістики, аналогічний тому, що зародився в Криму, з'являється в умовах, коли знищено свободу слова і свободу зборів, коли змушені мовчати професійні журналісти. Тоді суспільство делегує ці повноваження громадянським журналістам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-