Нацрада оголосила попередження телеканалу ZIK

Нацрада оголосила попередження телеканалу ZIK

1843
Ukrinform
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила попередження телеканалу ZIK за його супутниковою ліцензією.

Таке рішення було прийняте на засіданні у четвер, повідомляє прес-служба регулятора.

"Неодноразові моніторинги ефіру та перевірки ліцензіата працівниками Національної ради підтвердили, що ТОВ – ТРК "Міст ТБ", м. Львів (логотип ZIK), не веде супутникового мовлення. Зваживши на пояснення представника компанії, на засіданні 1 листопада регулятор ухвалив рішення оголосити попередження компанії за його супутниковою ліцензією", - йдеться у повідомленні.

Попередньо, у грудні 2017 року, Національна рада визнала порушення вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 закону України "Про телебачення і радіомовлення" та застосувала до телекомпанії ZIK санкцію "стягнення штрафу" за неусунення порушень умов ліцензії в установлені Національною радою строки після оголошення попередження. Товариство сплатило штраф 5% розміру ліцензійного збору, що становив 17 708 грн 10 коп.

Також відповідно до пункту 4 цього рішення Національної ради (від 27.12.2017 № 2518) мовника було зобов’язано впродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Читайте також: Нацрада відклала рішення у справі телеканалу NewsOne

Працівники Національної ради провели 6 червня 2018 року моніторинг мовлення компанії і знову зафіксували відсутність супутникового мовлення за зазначеними в ліцензії параметрами. Тому Національна рада 29 серпня 2018 року провела ще одну перевірку, яка знову підтвердила, що мовник укотре не усунув порушень.

Під час розгляду цього питання на засіданні Національної ради представник компанії пояснила, що телеканал 1 жовтня відновив мовлення і має намір надалі активно його провадити. Взявши до уваги запевнення компанії про її намір надалі вести мовлення на супутнику, регулятор оголосив компанії попередження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-