Нацрада

26 липня 2021

21 липня 2021


Герасим’юк: Нацрада не отримувала звернення про порушення мовного закону шістьма каналами

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк заявляє, що Нацрада не отримувала від Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня звернення щодо порушень закону про мову на шести телеканалах.

17 липня 2021

16 липня 2021

15 липня 2021


«Інтер» перевірять через фільми за участю акторів з «чорного списку»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення, яким призначила перевірку телеканалу «Інтер» через показ фільмів за участю акторів, внесених до переліку осіб, котрі створюють загрозу національній безпеці.


Нацрада оштрафувала «1+1» після трансляції російського серіалу

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розглянула результати позапланової перевірки ТОВ «ТРК «Студія 1+1» (логотип «1+1») та ухвалила рішення застосувати штрафну санкцію до ліцензіата на суму 71 488,95 грн за порушення вимог українського законодавства під час трансляції телесеріалу «Кухня» недержавною мовою.

02 липня 2021

01 липня 2021

18 червня 2021

17 червня 2021


Мовні квоти: Нацрада назвала телеканали, де найбільше і найменше української

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення у другому кварталі 2021 року провела моніторинг 27 загальнонаціональних телеканалів щодо дотримання мовних квот і виявила, що обсяг української мови в їхньому ефірі відповідає вимогам закону.


Рада продовжить розгляд поправок до законопроєкту про незалежність Нацради

Народні депутати на засіданні в четвер продовжать розгляд поправок до законопроєкту №4107 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення".

03 червня 2021


ОАСК відкрив справу за позовом телеканалу «НАШ» до Нацради

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справах за позовами телеканалу “НАШ” до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про оскарження результатів позапланових перевірок.


Мовні квоти: Кремінь звернувся до Нацради щодо трьох телеканалів

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь закликав Нацраду з питань телебачення і радіомовлення вжити заходів, передбачених законодавством, через недотримання трьома телеканалами обов'язкової частки державної мови у вечірньому прайм-таймі.

27 травня 2021

21 травня 2021

19 травня 2021


Система оповіщення при надзвичайній ситуації має бути під контролем держави – Герасим’юк

Ухвалення РНБО рішення про загальнонаціональну цифрову телемережу «Мультиплекс MX-7» і введення його в дію указом Президента вирішують два важливих питання – коштів на створення мультиплексу, а також переведення під контроль держави системи оповіщення при надзвичайній ситуації.

29 квітня 2021

28 квітня 2021

10 квітня 2021

08 квітня 2021


Як виконують мовні квоти телеканали – звіт Нацради

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 8 квітня оприлюднила результати моніторингу загальнонаціональних телеканалів щодо використання в ефірах української мови у січні-лютому 2021 року.

25 березня 2021


Нацрада перенесла розгляд перевірок підсанкційних телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд позапланових перевірок підсанкційних телеканалів ТОВ “Новини 24 години”, ТОВ "Наша Прага" і ТОВ "Наш 365" через відсутність їх представників на засіданні 25 березня.

18 березня 2021


Нацрада поновила дозвіл на тимчасове мовлення ТРК «Україна» у Покровську на Донеччині

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення поновила дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення ТОВ "ТРК "Україна", місто Маріуполь Донецької області, у зв’язку із завершенням терміну дії попереднього дозволу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-