Нацрада

24 травня 2019

Горковенко оскаржить указ про скасування його призначення членом Нацради

Призначений Президентом Петром Порошенком член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко оскаржуватиме в суді Указ Президента Володимира Зеленського про скасування його призначення на цю посаду.

Зеленський скасував указ про звільнення Артеменка

Президент України Володимир Зеленський скасував укази про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення, а також про призначення Володимира Горковенка членом Нацради.

23 травня 2019

Нацрада поставила на паузу ухвалення рішень

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призупинила ухвалення рішень, доки не буде висновків від парламентського профільного комітету або Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

22 травня 2019

21 травня 2019

Три телеканали порушили закон перед другим туром виборів - Нацрада

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами моніторингу ефірів телерадіокомпаній під час висвітлення другого туру виборів Президента України виявила ознаки порушення законодавства телеканалами “Прямий”, “5 канал” та “1+1”.

13 травня 2019

10 травня 2019

Герасим’юк не відкрила засідання Нацради, бо вважає звільнення Артеменка неналежно оформленим

Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк не стала відкривати чергове засідання Нацради, призначене на 10 травня, оскільки вважає звільнення голови Нацради Юрія Артеменка неналежним чином оформленим.

08 травня 2019

Аналогове мовлення на прикордонних з РФ територіях продовжили до кінця року

Кабінет міністрів продовжив до 31 грудня 2019 року термін аналогового мовлення для визначених Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення каналів на територіях, які межують з Росією, а також у районах, що межують з тимчасово окупованими територіями.

04 травня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-