Нацрада позапланово перевірить два телеканали

Нацрада позапланово перевірить два телеканали

Укрінформ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку кількох телеканалів у зв’язку з відсутністю супутникового мовлення, зокрема ТВі (ТОВ "Інфо24") та EU Music (ТОВ "Музичний телеканал РУ М’ЮЗІК").

Відповідні рішення Нацрада ухвалила на засіданні 30 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Моніторинг обох телеканалів, проведений регулятором 10 листопада, засвідчив відсутність супутникового мовлення за програмною концепцією 24 год/добу, що є ознакою порушення Закону України «Про телебачення і радіомовлення». При цьому телеканал ТВі не усунув недоліки, зафіксовані під час попередньої перевірки 7 вересня.

Крім того, Нацрада призначила позапланові перевірки телеканалів «Право TV» (ТОВ «ТРК «Право ТВ»), "C К" (ТОВ «ТРК «СОЦІАЛЬНА КРАЇНА»), ТОВ «ЄВРОМЕДІА УКРАЇНА», FILMUACTION (ТОВ «Справжні канали») і STAR cinema (ТОВ «СТАР МЕДІА ТБ»).

Читайте також: Нацрада "покарала" мелітопольского провайдера за ретрансляцію росТБ

Як повідомлялося, телеканал "ТВi" припинив мовлення ще 23 березня 2015 року. У квітні 2015-го Нацрада оголосила попередження ТОВ "Інфо24", що володіє ліцензією на супутникове мовлення, за порушення у мовленні. Проте компанія не усунула недоліків у своїй діяльності. Після цього, у серпні, регулятор двічі штрафував ліцензіата. Того ж року Нацрада подала позов до суду стосовно анулювання супутникової ліцензії ТОВ "Інфо24".

За інформацією сайту «Ефірне телебачення та радіомовлення», EU Music є столичним кабельно-супутниковим телеканалом. До 1 листопада 2015 року він називався RuMusic. Згідно з програмною концепцією, у його ефірі цілодобово транслювалися музичні кліпи українських і російських виконавців, концерти, реаліті-шоу і розважальні програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-