Телеканал

08 квітня 2021

05 квітня 2021


Верховний Суд розглядає 10 позовів про санкції проти «телеканалів Медведчука»

У Верховному Суді на розгляді загалом перебуває 10 позовних заяв, якими оскаржується Указ Президента України про введення у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування санкцій до трьох телеканалів.

25 березня 2021


Нацрада перенесла розгляд перевірок підсанкційних телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд позапланових перевірок підсанкційних телеканалів ТОВ “Новини 24 години”, ТОВ "Наша Прага" і ТОВ "Наш 365" через відсутність їх представників на засіданні 25 березня.

19 березня 2021

18 березня 2021


Нацрада поновила дозвіл на тимчасове мовлення ТРК «Україна» у Покровську на Донеччині

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення поновила дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення ТОВ "ТРК "Україна", місто Маріуполь Донецької області, у зв’язку із завершенням терміну дії попереднього дозволу.

17 березня 2021

11 березня 2021

09 березня 2021


Зеленський: Не хочу пов'язувати санкції проти телеканалів Медведчука і провокації на Донбасі

Президент Володимир Зеленський констатував, що після запровадження санкцій РНБО проти телеканалів з пулу Віктора Медведчука кількість провокацій у зоні конфлікту на Донбасі збільшилася, але не хоче пов'язувати ці два факти.

05 березня 2021


Закриття трьох проросійських каналів підтримують більшість українців - Єрмак

Зупинка діяльності трьох проросійських телевізійних каналів, які займалися відвертою пропагандою в умовах гібридної війни, яку розв’язала проти України Росією, не має жодного стосунку до утисків свободи слова, і ґрунтується виключно на міркуваннях національної безпеки.

04 березня 2021

03 березня 2021

01 березня 2021

26 лютого 2021

25 лютого 2021


Після санкцій проти Медведчука стався «вибух російського інформпростору» — Ткаченко

Після запровадження санкцій, які Рада національної безпеки та оборони запровадила проти народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя Віктора Медведчука та його соратників, інформаційний простір РФ просто "вибухнув".

24 лютого 2021

22 лютого 2021

21 лютого 2021


Порошенко закликав позбавити ліцензії телеканал «Наш»

Експрезидент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко підтримав рішення РНБО і оприлюднений Указ Президента про застосування санкцій щодо народного депутата Віктора Медведчука та закликав ввести подібні заходи до телеканалу "Наш".

19 лютого 2021

18 лютого 2021


На Банковій не бачать підстав закривати інші телеканали, хоч деякі й «виглядають дивно»

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк не вбачає наразі зв'язку між історією із санкціями проти телеканалів з так званого "пулу Медведчука" з іншими українськими телеканалами.

16 лютого 2021

15 лютого 2021


ZIK, «112» та NewsOne поінформували про призупинення акредитації їх журналістів у Раді

Пресслужба Верховної Ради поінформувала керівництво телеканалів «112 Україна», NewsOne та ZIK про призупинення акредитації в парламенті представникам цих ЗМІ у зв'язку із запровадженням проти них санкцій.

14 лютого 2021

13 лютого 2021

12 лютого 2021

11 лютого 2021

10 лютого 2021


В ЄС вважають, що Україна «має право на самозахист» від телеканалів Медведчука

Умови інформаційного тиску з боку Кремля, в яких перебуває український медійний ландшафт, надають Україні законне право на самозахист проти інформаційних маніпуляцій, але будь-які заходи у цьому напрямку мають бути пропорційними та відповідати характеру загрози.


Верховний суд відхилив один з трьох позовів щодо санкцій проти телеканалів Медведчука

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у відкритті провадження за однією позовною заявою про визнання протиправним і скасування указу Президента щодо введення рішення РНБО про санкції проти трьох телеканалів, а за другим подібним позовом встановив для позивача десятиденний строк для усунення недоліків.

09 лютого 2021

08 лютого 2021


Потураєв пояснив, як закон «Про медіа» доповнить рішення РНБО щодо телеканалів

Рада національної безпеки і оборони не вирішує комплексно питання захисту українського медійного простору, а одним із кроків на шляху владнання цих проблем має стати ухвалення закону "Про медіа".


ЄС хоче підтримати українські громадські медіа – для боротьби з фейками Росії

Голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас здивований структурою власності українських телеканалів та вважає важливим надання підтримки громадським мовникам з боку Європейського Союзу.

06 лютого 2021


Ткаченко пояснив, чому проти каналів Медведчука санкції ввели, а «НАШ» не чіпали

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що до санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne, Zik не можна ставитись як до прецеденту, оскільки рішення РНБО має відповідну доказову базу, а самі канали є класичною пропагандистською машиною.

05 лютого 2021


Разумков мав право утриматися при «санкційному» голосуванні в РНБО - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков мав повне право поставити відмітку «утримався» при голосуванні в РНБО за введення санкцій проти народного депутата від "ОПЗЖ" Тараса Козака і телеканалів NewsOne, ZIK та "112 Україна".

04 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-