Ліцензія

07 квітня 2020

Суд зупинив рішення Нацкомісії щодо позбавлення Інтертелекому 4G-ліцензії

Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації щодо позбавлення ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації" 4G-ліцензії.

01 квітня 2020

НКРЗІ позбавила "Інтертелеком" ліцензії на впровадження 4G

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) позбавила оператора телекомунікацій компанію "Інтернаціональні телекомунікації" ("Інтертелеком") ліцензії на впровадження 4G у діапазонах низьких частот 800 - 900 МГц.

21 березня 2020

МОЗ попереджає приватні лабораторії про наслідки приховування результатів на коронавірус

Міністерство охорони здоров'я України буде відкликати ліцензії у лабораторій, зокрема приватних, які не будуть звітувати про проведені дослідження на коронавірус, згідно із встановленою формою.

20 березня 2020

МОЗ відкликатиме ліцензії лабораторій, які не повідомлятимуть результати тестів на коронавірус

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме відкликання ліцензій приватних лабораторій на медичну практику при порушенні ними встановлених вимог звітування про результати тестів на коронавірус.

18 березня 2020

НКРЗІ на час карантину припинить перевірки, але видаватиме дозволи та ліцензії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації на час оголошеного в країні карантину більшість функцій здійснюватиме дистанційно, виключення становлять видача дозволів та ліцензій. 

17 березня 2020

16 березня 2020

06 березня 2020

02 березня 2020

Нацрада переоформила ліцензії та тимчасові дозволи UA|TV на канал "Дім"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії та дозволи на тимчасове мовлення телеканалу UA|TV Мультимедійної платформи іномовлення України на новий канал для окупованих територій, який отримав назву "Дім".

28 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}