Нацрада "покарала" мелітопольского провайдера за ретрансляцію росТБ

Нацрада "покарала" мелітопольского провайдера за ретрансляцію росТБ

963
Ukrinform
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ФОП Райський І. В. із Мелітополя Запорізької області за ретрансляцію російських телеканалів "Пятница!" та "ТВ-3".

Відповідне рішення Нацрада ухвалила під час засідання 16 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Провівши позапланову перевірку, регулятор виявив порушення закону України "Про телебачення і радіомовлення". Зокрема зафіксовано ретрансляцію двох супутникових телеканалів, які не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: "Пятница!" та "ТВ-3".

Крім того, провайдер не ретранслює вісім телеканалів, передбачених ліцензією, серед яких - ФУТБОЛ 1, Discovery Channel, Animal Planet. Натомість ФОП Райський передає сигнал 17 телеканалів поза своєю ліцензією, зокрема М2, НЛО TV, Оце, Дача, Уніан, Х-спорт, 112 Україна, 2+2.

Читайте також: Нацрада позапланово перевірить NewsOne через сюжет про "корупцію" в НБУ

До того ж, провайдер не в повному обсязі ретранслює три канали ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Як повідомляв Укрінформ, 21 вересня Нацрада прийняла рішення оштрафувати провайдера "ФОП Маркелова Олена Миколаївна" за ретрансляцію російського каналу "Феникс+кино" в Авдіївці Донецької області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-