НАЗК підозрює в корупції віце-президента “Антонова”

НАЗК підозрює в корупції віце-президента “Антонова”

712
Ukrinform
Національне агентство з питань запобігання корупції підозрює віце-президента корпорації "Антонов" Андрія Чабанова у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

“Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією і розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності”, - зазначають у НАЗК.

Як уточнили в агентстві, припис про порушення Чабановим вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону спрямовано на адресу виконувача обов’язків президента ДП «Антонов» Олександра Кривоконя.

Читайте також: НАЗК проведе повну перевірку е-декларацій ще п'ятьох чиновників

“За результатами перевірки, здійсненої Департаментом моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК, встановлено, що віце-президент ДП «Антонов», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги частини першої статті 36 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не передав належні йому підприємства та корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду, чим вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією”, - йдеться в повідомленні НАЗК.

У прес-службі антикорупційного агентства нагадують, що припис НАЗК є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 18846 КУпАП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>