ДП "Антонов"

08 липня 2020

25 червня 2020

24 червня 2020

23 червня 2020

20 червня 2020


Літаки "Антонова" допомагали країнам НАТО в боротьбі з COVID-19 - представник Альянсу

Літаки українського підприємства "Антонов" у рамках спеціальної програми НАТО допомагали Словаччині та Чеській Республіці доставити життєво необхідні медичні товари з Китаю та інших місць.

19 червня 2020


Зеленський: Відчуваю гордість за наш авіапром щоразу, коли підіймаюся на борт АН

Президент Володимир Зеленський каже, що почувається впевнено та безпечно на борту літаків АН, які входять у президентський авіапарк, та запевнив, що вони поєднують унікальні знання й досвід українських авіаконструкторів.

18 червня 2020


Рада дозволила ДП "Антонов" передати Антикорупційному суду будівлю у Києві

ВР ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості Державного підприємства "Антонов" щодо уточнення питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення ВАКС приміщенням" (3350).

15 червня 2020


Адвокати кажуть, що суд поновив Донця президентом "Антонова", в Укроборонпромі про це не чули

Окружний адмінсуд Києва зупинив дію рішення керівництва ДК “Укроборонпром” щодо звільнення президента ДП "Антонов" Олександра Донця, однак у самому концерні рішень суду щодо цього не отримували.

12 червня 2020

10 червня 2020

09 червня 2020


Звільненого президента "Антонова" перевірять на зловживання та корупцію

Говорити про корупцію чи зловживання Олександра Донця на посаді директора ДП «Антонов» можуть лише правоохоронні органи, водночас результати перевірки достатньо аргументовано показують, що матеріали до правоохоронних органів направлені не даремно.


Перевірка ДП «Антонов» пов’язана передусім з бажанням звільнити керівництво - експерт

Аналіз претензій Укроборонпрому до роботи ДП «Антонов» свідчить про бажання передусім змінити керівництво авіагіганта та зробити позицію ДП «Антонов» більш поступливою до низки ініціатив керівництва концерну.


Укроборонпром звільнив керівника ДП “Антонов”

Гендиректор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус 9 червня своїм наказом звільнив президента підприємства ДП “Антонов” Олександра Донця. Тимчасово виконуючим обов'язки керівника підприємства призначено віце-президента з проєктування ДП “Антонов” Олександра Лося.

06 червня 2020


"Укроборонпром" двічі направляв перевірки на ДП "Антонов" під час карантину

Всупереч забороні, встановленій на законодавчому рівні, на проведення перевірок під час карантину, на ДП "Антонов" за цей період було направлено дві комісії з перевірками від Державного концерну "Укроборонпром".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-