НАЗК

20 липня 2021

15 липня 2021

14 липня 2021

09 липня 2021

08 липня 2021


НАЗК просить звільнити суддю КСУ за «погрози французькою» та неетичну поведінку

Національне агентство з питань запобігання корупції звернулося до Постійної комісії з питань регламенту та етики Конституційного Суду щодо неетичної поведінки судді КС Ігоря Сліденка, яка є підставою для звільнення його з посади.

05 липня 2021


Суд призупинив дію припису НАЗК про розірвання контракту з Вітренком

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) зупинив дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 1 липня на адресу наглядової ради НАК «Нафтогаз України» щодо припинення контракту з головою правління компанії Юрієм Вітренком.

02 липня 2021


Вітренко просить суд зупинити припис НАЗК про його звільнення

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко просить Окружний адміністративний суд міста Києва зупинити дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції голові наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд з вимогою припинити з ним контракт.

01 липня 2021


Вітренко піде до суду через новий припис НАЗК

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявив, що припис Національного агентства з питань запобігання корупції щодо розірвання з ним контракту суперечить законодавству та буде оскаржений в суді.


НАЗК вимагає від голови наглядової ради Нафтогазу звільнити Вітренка

Національне агентство з питань запобігання корупції направило припис голові наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Клер Споттісвуд з вимогою припинити контракт з головою правління компанії Юрієм Вітренком.

30 червня 2021

23 червня 2021

19 червня 2021


Проти Шарія порушили нові кримінальні справи - депутат

В Україні проти підозрюваного у державній зраді проросійського блогера Анатолія Шарія порушили нові кримінальні справи – за відмивання доходів, ухилення від сплати податків та махінації у фінансуванні «Партії Шарія».

18 червня 2021

16 червня 2021


НАЗК не виявило конфлікту інтересів під час призначення Вітренка у Нафтогаз

Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило ознак конфлікту інтересів під час призначення Юрія Вітренка на посаду голови правління Нафтогазу України, однак виявило інше порушення законодавства у сфері протидії корупції.

09 червня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


Україна в ООН запропонувала світу свій ІТ-досвід боротьби з корупцією

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков закликав світове співтовариство скористатися українським досвідом боротьби з корупцією за допомогою ІТ-інструментів.


НАЗК закликає Зеленського ветувати закон про ув’язнення за брехню в деклараціях

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) закликає Президента Володимира Зеленського ветувати закон про позбавлення волі за недостовірне декларування, оскільки Верховна Рада внесла поправку, що дозволяє можливість записувати майно на родичів.


В Україні набув чинності закон, що дозволяє держслужбовцям працювати на бізнес - НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що через закон "Про внесення доповнень до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування"), який сьогодні вступив у дію, посадовці можуть одночасно працювати на державних посадах та на бізнес.

31 травня 2021


Зеленський утворив делегацію для участі у спецсесії Генасамблеї ООН проти корупції

Президент Володимир Зеленський утворив делегацію України у складі трьох осіб для участі в Спеціальній сесії Генеральної Асамблеї ООН проти корупції, яка відбуватиметься 2-4 червня у Нью-Йорку.

26 травня 2021

25 травня 2021


НАЗК направило до суду протоколи на депутатів Папієва і Рабіновича

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду адміністративні протоколи на народних депутатів Михайла Папієва та Вадима Рабіновича (обидва - фракція ОПЗЖ) через ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-