НАЗК

02 квітня 2020

01 квітня 2020

Тарута позивається до НАЗК

Народний депутат України Сергій Тарута просить Окружний адміністративний суд міста Києва скасувати рішення Національного агентства з питань запобігання корупції про результати перевірки його декларації.

27 березня 2020

26 березня 2020

25 березня 2020

Суд взявся за справу про неіснуючу е-декларацію Єрмака

Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження за позовом народного депутата Антона Полякова до голови НАЗК Олександра Новікова щодо неподання декларації Андрієм Єрмаком як кандидатом на посаду голови Офісу Президента.

24 березня 2020

Гладковський позивається до НАЗК - суд взявся за справу

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського на Національного агентства з питань запобігання корупції, в якому він просить скасувати рішення НАЗК про результати перевірки його декларацій.

20 березня 2020

НАЗК побачило конфлікт інтересів у призначенні Бабікова в.о. директора Держбюро розслідувань

У першого заступника голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, може виникнути конфлікт інтересів за умови його призначення в.о. очільника бюро.

16 березня 2020

15 березня 2020

11 березня 2020

НАЗК перевіряє конфлікт інтересів у призначенні Бабікова до ДБР

НАЗК проводить моніторинг дотримання законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів у призначенні першим заступником голови ДБР Олександра Бабікова, який працював у юридичній фірмі, що представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича.

10 березня 2020

Віцепрем'єр Резніков дав у борг $1 мільйон

Олексій Резніков, якого Верховна Рада 4 березня призначила віцепрем'єр-міністром - міністром реінтеграції тимчасово окупованих територій, задекларував 6 земельних ділянок у Київській області, дві квартири у Києві та орендований приватний будинок за 2019 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-