НАЗК

02 жовтня 2023


Вхід до Реєстру декларацій частково обмежений - у НАЗК назвали причину

Національне агентство з питань запобігання корупції попереджає, що вхід до Реєстру декларацій через технічні зміни в Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК) Приватбанку наразі частково обмежено.

29 вересня 2023


НАЗК призупиняє для OTP Bank і п'яти грецьких перевізників статус міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції на час переговорів призупиняє статус п'яти грецьких компаній-перевізників та угорського OTP Bank у переліку міжнародних спонсорів війни.

28 вересня 2023

25 вересня 2023

22 вересня 2023


У начальника Самбірського військкомату виявили незаконне майно на понад 4,4 мільйона

Нацагентство з питань запобігання корупції під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки Львівської області на понад 4,4 млн грн.

21 вересня 2023

20 вересня 2023


Верстати для виробництва зброї: в Україні дві німецькі компанії внесли до списку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло двох провідних німецьких виробників високоточних верстатів Spinner та DMG Mori до переліку міжнародних спонсорів війни.


НАЗК закликає уряд затвердити план щодо усунення корупції при перетині кордону

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами наради, яка відбулась в Офісі Президента, подало на розгляд уряду проєкт розпорядження Кабінету міністрів «Про затвердження плану заходів щодо усунення корупційних ризиків під час виїзду громадян України за межі України в умовах правового режиму воєнного стану».

19 вересня 2023


Станки для виробництва зброї РФ: Україна хоче ввести санкції проти 14 імпортерів німецької Spinner

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло 14 російських імпортерів верстатів німецького виробника Spinner до списку кандидатів на міжнародні та українські санкції.

15 вересня 2023


НАЗК внесло індійського виробника діамантів SRK до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни одного з найбільших у світі виробників та експортерів діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK), який з 2021 року утричі збільшив закупівлю алмазів у Росії.

14 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023


Тетерук у НАЗК аналізуватиме ризики у сфері безпеки та оборони

Колишній народний депутат Андрій Тетерук долучився до команди Національного агентства з питань запобігання корупції - його призначено на посаду заступника керівника управління - керівника відділу аналізу ризиків у сфері безпеки та оборони.


НАЗК закликає Зеленського також ветувати закон про видалення даних засуджених за корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції підтримує вето Президента України щодо закону про відновлення декларування (законопроєкт № 9534), а також закликає накласти вето на закон про видалення даних щодо осіб, засуджених за корупцію (№ 9587-д).

08 вересня 2023


Військкомів із Запорізької області та Львова викрили в незаконному одержанні подарунків

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило факти незаконного отримання подарунків колишнім начальником Запорізького обласного територіального центру комплектування та керівником об’єднаного районного ТЦК міста Львова.


У посадовців із Закарпаття НАЗК виявило необґрунтовані активи на мільйони

У Закарпатській області в голови однієї із сільських рад та посадовця місцевого сервісного центру Міністерства внутрішніх справ виявлені необґрунтовані активи на суму 2,3 млн грн і 4,3 млн грн відповідно.

07 вересня 2023


НАЗК внесло турецьку компанію до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецьку Şişecam Group, яка продовжує вести бізнес з Росією та залишається найбільшим в РФ експортером в своїй галузі.

06 вересня 2023


Закон про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій: НАЗК попросить Зеленського накласти вето

Національне агентство з питань запобігання корупції звернеться до Президента України Володимира Зеленського з проханням накласти вето на ухвалений народними депутатами закон №9587-Д.

05 вересня 2023


«Ми не ганяємось за блохами»: у НАЗК розповіли про моніторинг способу життя чиновників

Знайдені Національним агентством з питань запобігання корупції під час моніторингу способу життя чиновників необґрунтовані активи шляхом стягнення їх через суд у законний спосіб на користь держави дозволяють швидко поповнювати бюджет.


У НАЗК назвали умови, які дозволять безпечно відновити е-декларування

НАЗК очікує на ухвалення Верховною Радою законопроєкту, який відновлює е-декларування статків посадовців, призупинене у зв’язку із воєнним станом та який має врегулювати питання публічного доступу до Реєстру декларацій, але при цьому вимагає врахувати безпекові питання щодо військових та публічних службовців з окупованих територій.

04 вересня 2023

01 вересня 2023

29 серпня 2023


Голова НАЗК написав Президенту про ризики рішення КСУ для е-декларування

Голова НАЗК Олександр Новіков у листі до Президента Володимира Зеленського назвав ризики можливого рішення Конституційного Суду у справі про конституційність положень Закону «Про запобігання корупції», які зобов’язують посадовців подавати е-декларації та наділяють НАЗК повноваженнями щодо їх перевірки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-