При уповноваженому Президента створять дитячу раду

При уповноваженому Президента створять дитячу раду

1097
Укрінформ
Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба анонсував створення Національної дитячої ради, яка опікуватиметься інтересами дітей під час впровадження реформ.

Про це він розповів на прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми презентували початок роботи Національної дитячої ради і молодіжної ради, куди будуть входити молодь та підлітки, які мають особистий досвід, яким є що сказати», - сказав він.

За його словами, Національна дитяча рада сприятиме розвитку політики участі дітей в ухваленні рішень, що безпосередньо їх стосуються, врахуванню інтересів дитини під час впровадження реформ, які націлені на забезпечення прав дитини.

«Усі багато чують сьогодні про зміни в системі освіти, чують про розвиток інклюзивної освіти, особисто дружина Президента опікується цим і пані міністр освіти, але дуже важливо, що під час цих реформ було почуто голос дитини», - підкреслив Кулеба.

У свою чергу, присутній на прес-конференції мотиваційний тренер Нік Вуйчич висловив думку, що ця рада сприятиме прогресу в Україні щодо дотримання прав дитини.

«Національна дитяча рада - це чудовий концепт, але також це і план на довгий час, тому потрібна ціла стратегія, щоб Україна мала можливість яскравіше світити», - зазначив Вуйчич.

Читайте також: Секретар РНБО подякував Ніку Вуйчичу за слова підтримки

Він також висловив переконання, що Україна дійсно звертає увагу на проблеми дітей та прагне їх вирішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-