Кулеба

05 грудня 2020


Кулеба нагадав ООН, як Росія хотіла використати COVID для послаблення санкцій

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив в ООН про необхідність об’єднати зусилля для подолання наслідків пандемії та застеріг від повторення сценаріїв, коли окремі держави намагалися використати глобальну кризу у власних інтересах.


Кулеба в ООН: Україна готова зробити внесок у глобальну продовольчу безпеку

В умовах, коли пандемія створила величезний тягар для всього людства в багатьох сферах, Україна готова долучитися до зміцнення глобальної продовольчої безпеки, а також до інших зусиль, здатних прискорити процеси відновлення.

04 грудня 2020

03 грудня 2020


Росія заблокувала в ОБСЄ рішення про моніторинг на українсько-російському кордоні

Україна та ще 33 країни-учасниці ОБСЄ виступили з проєктом міністерського рішення щодо встановлення постійного моніторингу місією ОБСЄ районів, прилеглих до непідконтрольної ділянки українсько-російського кордону, однак Росія його заблокувала.


Кулеба представив Кримську платформу кримськотатарській громаді Туреччини

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив Кримську платформу кримськотатарській громаді Туреччини, наголосивши на важливості успішного проведення її інавгураційного саміту для виведення теми Криму в пріоритети міжнародної політики.

02 грудня 2020


Кулеба запросив держави НАТО взяти участь у Кримській платформі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підкреслив, що проведення засідання Північноатлантичної ради НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств за участю України та Грузії є чітким сигналом незмінної підтримки Альянсом процесу реформ та євроатлантичного курсу обох країн.

01 грудня 2020


Кулеба назвав спекуляцією твердження про «залякування» угорців на Закарпатті

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба поінформував посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, що слідчі дії в Закарпатській області відбуваються в межах повноважень СБУ та не мають нічого спільного з нібито «залякуванням» угорців.


Кулеба візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО у Туреччині

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 2 грудня відвідає з робочим візитом Турецьку Республіку для участі у засіданні Північноатлантичної ради НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств за участю України та Грузії.

30 листопада 2020

28 листопада 2020


Кулеба – про Голодомор: Це мозаїка поламаних доль цілком реальних людей

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у День пам’яті голодоморів закликав продовжити боротьбу за донесення у світі правди про Голодомор 1932-1933 років та визнання його геноцидом українського народу.

27 листопада 2020


Кулеба - про заяву Лукашенка: Жодних розмов із Маасом про «душити» Білорусь не було

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що не розмовляв з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом про те, що потрібно "душити" Білорусь, її бізнес і виробництво.


Кулеба закликав країни-члени ОЧЕС підтримати кандидата від України на посаду генсека

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав країни-члени ОЧЕС підтримати кандидата від України на посаду генерального секретаря Постійного міжнародного секретаріату цієї міжнародної організації.

25 листопада 2020

24 листопада 2020


Україна готова долучитися до відновлення Афганістану - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у пленарному засіданні високого рівня конференції “Афганістан 2020” і розповів учасникам конференції про можливості українських компаній у відбудові Афганістану. 

20 листопада 2020


Facepalm: Кулеба відповів мемом на слова Лукашенка про «американців з Києва»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відреагував на слова Олександра Лукашенка про те, що американські спецслужби зі спеціально створених у Києві центрів "хитають планету", відеомемом з фантастичного телесеріалу "Зоряний шлях".

18 листопада 2020

17 листопада 2020


Україна може йти до НАТО і без ПДЧ - Кулеба

Надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО не потрібно підносити до рангу культу, адже метою Києва є членство в Альянсі, яке можна досягнути і без цього плану.

13 листопада 2020

12 листопада 2020

11 листопада 2020

10 листопада 2020


Кулеба: Виросло покоління артменеджерів, які готові займатися культурною дипломатією

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба ставить завдання у просуванні України у світі методами культурної дипломатії не замикатися певним колом світових столиць, а відкривати нові географічні обрії.

06 листопада 2020

05 листопада 2020


Кулеба сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною з усіх питань

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що епізод із втручанням Угорщини в українські вибори слід залишити в минулому і повернутися до предметної розмови щодо усіх питань порядку денного у відносинах двох країн.


Кулеба: Довіру західних партнерів можуть врятувати швидкі дії парламенту

Україні загрожує серйозна криза довіри у відносинах із західними партнерами через ухвалу Конституційного Суду щодо електронного декларування, якщо парламент швидко не прийме системних рішень для виходу з конституційної кризи.


У названій Кравчуком даті виборів в ОРДЛО немає символічного значення — Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевняє, що немає символічного значення у даті 31 березня 2021 року для проведення виборів в ОРДЛО, передумовою цих виборів має бути виконання низки кроків.

04 листопада 2020

03 листопада 2020

02 листопада 2020

31 жовтня 2020

30 жовтня 2020

29 жовтня 2020


МЗС не знімає з порядку денного питання зустрічі Зеленського з Орбаном

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не знімає з порядку денного питання зустрічі Президента Володимира Зеленського і прем'єра Угорщини Віктора Орбана через втручання Угорщини в хід місцевих виборів в Україні.


Рішення КСУ створює серйозну проблему для відносин з міжнародними партнерами — Кулеба

Рішення Конституційного Суду щодо скасування статті про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення створює серйозну проблему для відносин України з міжнародними партнерами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-