Кулеба

31 січня 2023


Кулеба назвав ключове питання, яке розглянуть на саміті Україна-ЄС

Ключовим питанням порядку денного  саміту Україна-ЄС має стати перспектива якнайшвидшого початку переговорного процесу про вступ України до Євросоюзу після виконання всіх рекомендацій Єврокомісії. 


ЄС має знайти важелі, щоб Угорщина приєдналася до сильного десятого пакету санкцій — Кулеба

Проєкт десятого санкційного пакету ЄС проти росії наразі не є достатньо сильним, але Україна працює з усіма державами-членами задля включення до нього санкцій проти ядерної та ракетної промисловості рф.

30 січня 2023

28 січня 2023

27 січня 2023


Формула миру, спецтрибунал і санції проти рф: Кулеба провів розмову з главою МЗС Литви

Міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба і Литви Габріелюс Ландсбергіс узгодили наступні спільні кроки обох країн стосовно української формули миру, спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України і десятого пакету санкцій ЄС.

26 січня 2023

25 січня 2023

24 січня 2023

23 січня 2023


Кулеба закликав ЄС запровадити нищівні санкції проти російської індустрії ракет і безпілотників

Десятий санкційний пакет ЄС має бути ухвалений якнайшвидше та передбачати потужні обмеження щодо російської індустрії ракет і безпілотників, енергетики та  інших сфер, а також закрити шляхи обходу вже введених санкцій.


Україна і ЄС мають розпочати передвступні переговори 2023 року – Кулеба

Україна розраховує на відчутні практичні результати Саміту Україна-ЄС та на позитивну оцінку виконання рекомендацій Єврокомісії, яка зробить можливим початок передвступних переговорів уже у 2023 році. 

20 січня 2023

19 січня 2023


Заява Кіссінджера говорить про відсутність раціональних аргументів проти вступу України в НАТО – Кулеба

Заява колишнього держсекретаря США і радника з питань нацбезпеки Білого дому Генрі Кіссінджера відповідає нинішнім реаліям і засвідчує відсутність раціональних аргументів проти членства України в Альянсі.

18 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-