"Малоросія"- це " історія", яку пише Кремль

"Малоросія"- це " історія", яку пише Кремль

3140
Ukrinform
Чому саме зараз ці феєричні заяви від ватажка бойовиків?

Терористів і психопатів не коментую. Чому саме зараз ці феєричні заяви від ватажка бойовиків? Ну, може була спекотна неділя, можливо завезли традиційну російську гуманітарку з традиційним російським продуктом і "вожді" перепили. Іх заяви - питання до психіатрів і прокурорів, які всю цю терористичну маячню мають збирати в одну справу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, замах на територіальну цілісність країни. А суди - українські і міжнародні - виносити вироки. 

Але в цій маячні терористів є одне але. Вони несамостійні. Навіть коли п'яні. Вони озвучують те, що ім написав Кремль, що в іх дурні голови вклав Кремль, який призначив іх "вождями". "Новоросія", "Малоросія"- це "історія", яку пише Кремль, який в упор не бачить Украіну і казиться, що Украіна була, є і БУДЕ. Чому саме зараз ці чергові шизофренічні заяви? Бо завтра Мінськ, чергові зустрічі, і там ОРДЛО потрібно відволікати увагу від теми заручників, теми безпеки. Бо до кінця липня мають відбутися телефонні переговори в нормандському форматі - і Путіну потрібно піднімати ставки, продовжувати свою цинічну гру, що "нас там нет", " это молодые республики" и "покорённые народы Донбаса, с которыми Киеву надо вести прямой диалог". Це намагання переключити увагу із заблокованого звільнення заручників, щоденних обстрілів. Щоб всі експерти і ЗМІ цитували терориста з його маячнею, а не вимагали від РФ звільнення заручників і дотримання режиму тиші. 

Цей бред не варто коментувати, на це не варто звертати увагу, варто робити своє - посилювати тиск на РФ, посилювати армію, восени приймати закон про реінтеграцію, звільняти територіі, в тому числі і від деградованих п'яниця, які марять "Новоросією". Місце цих деградантів за порєбріком, там вже ціла колонія малоросів, от хай там і сидять, поближче до кремлівський господарів.

Fb

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>