Суcпільcтво - Останні новини

24 вересня 2023

23 вересня 2023


З нагоди Міжнародного дня жестових мов Карандєєв звернувся до людей із порушеннями слуху

З нагоди Міжнародного дня жестових мов, а також Міжнародного дня глухих, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв звернувся до людей з порушеннями слуху мовою жестів.

22 вересня 2023


Комісія при Мінветеранів надала вже 80 статусів члена сім'ї загиблого військового рідним добровольців

Міжвідомчою комісією при Міністерстві у справах ветеранів надано 80 статусів члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України рідним загиблих добровольців.


Військовозобов'язаним із проблемами зі здоров’ям радять заздалегідь надати довідки у ТЦК

Військовозобов'язаному у разі проблем зі здоров’ям, через які він не може воювати, варто заздалегідь надати у центр комплектування пакет відповідних медичних документів, не чекаючи повістки і військово-лікарської комісії.


Декларації військових та держслужбовців на ТОТ залишаться закритими - Веніславський

На військовослужбовців, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях не буде поширюватися вимога щодо відкриття доступу до декларацій, оскільки це пов'язано з їхньою безпекою.


ВАКС розгляне справу «Краяну» по суті

У Вищому антикорупційному суді 22 вересня почнуть розглядати по суті справу з незаконного продажу заводу «Краян». Обвинуваченими у цьому провадженні є мер Одеси Геннадій Труханов, чинні та колишні посадовці Одеської міськради.


В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

Щоб дітям під час повітряних тривог було спокійніше, Міністерство освіти і науки України та Фонд Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine, мета якої - створити максимально комфортні психологічні умови для перебування дітей в укриттях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}