В Україну приїхали ліки для дітей в рамках програми ООН

В Україну приїхали ліки для дітей в рамках програми ООН

Укрінформ
Значна партія ліків, закуплених МОЗ України в рамках програми ООН для дітей, які страждають онкозахворюваннями та ендокринною патологією, прибула до Києва.

Про це повідомив у понеділок Центр новин ООН, передає Укрінформ.

"До Києва доставлена велика партія медикаментів для дітей, які страждають онкологічними захворюваннями, а також для дітей, які потребують гормонів росту", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: ООН нарахувала 760 млн людей, що живуть у злиднях

Ліки закуплені в рамках Програми розвитку ООН на бюджетні кошти Міністерства охорони здоров'я України.

"Запаси доставлених медикаментів бельгійського виробництва дозволять забезпечити гормоном росту 837 дітей, що страждають нанізмом різного походження", - уточнили в міжнародній організації.

Читайте також: МН17: Україна закликала членів Радбезу ООН більше сприяти розслідуванню

"В цьому році вперше закуплений соматотропін у двох різних формах випуску, що дозволить підвищити ефективність препарату», - цитує Центр новин в. о. директора ПРООН в Україні Блерта Чола. Перша партія цього ліки (для дітей до десяти років) закуплена в Бельгії, друга дітей (старшого віку) - повинна незабаром надійти з Південної Кореї.

Нанізм (низькорослість) – ендокринна патологія, яка є наслідком дефіциту гормону росту (гіпофізарний нанізм, гіпофізарно-церебральний нанізм) або генетичної патології (синдром Шерешевського-Тернера, синдром Рассела-Сільвера).

Станом на 20 квітня минулого року, в Україні зареєстровано 874 дитини у віці до 17 років включно, хворих на гіпофізарний і гіпофізарно-церебральним нанізм, 315 дітей, хворих на синдром Шерешевського-Тернера, 49 дітей, хворих на синдром Рассела-Сільвера, 12 дітей з нанізм внаслідок хронічної ниркової недостатності, а також двоє дітей з синдромом Прадера-Віллі, які потребують лікування препаратами, закупленими в рамках програми ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-