ООН нарахувала 760 млн людей, що живуть у злиднях

ООН нарахувала 760 млн людей, що живуть у злиднях

Укрінформ
Незважаючи на певний прогрес міжнародної допомоги людям вийти з умов бідності в усьому світі, на сьогоднішній день налічується близько 760 млн людей, які живуть на менш ніж $2 в день.

Про це йдеться у новій доповіді Генсека ООН про хід реалізації Порядку денного в галузі сталого розвитку, повідомляє Центр Новин ООН.

"За останні 10 років більше мільярда людей змогли вибратися зі злиднів. Однак приблизно 760 млн все ще живуть за межею бідності, на 1,9 дол. США в день", - наголошується в документі.

Читайте також: США дадуть майже $640 гуманітарки для подолання криз в Африці

У новій доповіді ООН повідомляється, що в період з 2000 по 2015 рік вдалося домогтися зниження на 37% рівня материнської смертності та на 44% - рівня смертностей дітей віком до п'яти років. У зв'язку з цим ООН приходять до висновку, що блага від успіхів в області розвитку розподіляються нерівномірно як між країнами, так і між сільськими і міськими жителями і навіть між жінками і чоловіками.

Читайте також: Більше двох мільярдів людей позбавлені доступу до чистої питної води - ООН

Доповідь генсека ООН приурочена до міністерської зустрічі в рамках Політичного форуму високого рівня зі сталого розвитку. Нагадаємо, що 17 Цілей сталого розвитку на період до 2030 року були одноголосно прийняті всіма 193 державами-членами ООН під час Саміту у вересні 2015 року. Тоді світові лідери пообіцяли "покласти край бідності та голоду у всіх їх формах і проявах та домогтися, щоб усі люди могли жити в здоровому навколишньому середовищі і реалізувати свій потенціал в умовах гідності та рівності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-