Зниження цін на серцеві ліки  відбуватиметься поступово - Кабмін

Зниження цін на серцеві ліки відбуватиметься поступово - Кабмін

Укрінформ
Процес зниження цін на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми буде проходити поступово.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Зважаючи на значний обсяг залишків ліків в аптечних мережах, уряд ухвалив рішення про продовження терміну продажу залишків ліків за старими цінами до 1 квітня 2017 року. Нові партії лікарських препаратів, що надійдуть до аптек з 1 лютого, будуть продаватися за новими зниженими цінами", - йдеться у повідомленні.

У Кабінеті міністрів пояснили, що відповідно до урядових рішень з лютого 2017 року суб'єкти господарювання, що здійснюють виробництво, оптову та роздрібну торгівлю лікарських засобів від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми, знизили ціни на ліки в середньому на 15-30%. Наступний етап зниження цін на зазначені ліки відбудеться у березні. Таким чином, ціни на ліки в Україні поступово будуть приведені до рівня цін на ліки в країнах-сусідах (референтних країнах).

"Поступове зниження цін на ліки дозволить забезпечити комфортний перехід до державного регулювання цін на ліки та запровадження програми відшкодування їх вартості, уникнути дефіциту ліків та незручностей для громадян", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-