У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

Фото
Укрінформ
На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту під загальною координацією Міністерства оборони України створено Центр протимінної діяльності.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України. 

За інформацією міністерства, у рамках міжнародного співробітництва у сфері розмінування між Україною та західними партнерами, іноземні фахівці надають суттєву допомогу з питань розмінування.

Повідомляється, що сьогодні новостворений Центр розмінування відвідали заступник Голови Місії у Посольстві США в Україні Алан Перселл та Голова програми Швейцарського Фонду з протимінної діяльності (FSD) Коннелл Ентоні Джерард.

У заході також взяли участь начальник 8-го навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби полковник Андрій Лагутін, начальник Центру протимінної діяльності ДССТ полковник Євген Бірюков, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та координації протидії саморобним вибуховим пристроям Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Сергій Зубаревський, старший офіцер головного штабу Адміністрації ДССТ підполковник Михайло Конопельнюк, начальник служби загороджень-викладач 8 навчального Чернігівського центру ДССТ підполковник Сергій Білевич.

Розглянуті питання щодо діяльності Державної спеціальної служби транспорту в сфері протимінної діяльності, представлена структура Центру протимінної діяльності та імплементація законодавства в зазначеній сфері тощо.

Як зазначено в інформації міністерства, у рамках співпраці ДССТ та Швейцарського фонду з протимінної діяльності спільно з Управлінням екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України для груп інспектування якості розмінування передано техніку й обладнання. Зокрема ДССТ передано автомашини Mitsubishi L200, металодетектори Ebinger 422 GC, Minelab F3, UPEX 740M LargeLoop, захисні фартуки (жилети) (Personal protective equipment), захисні шоломи (Visor), персональні аптечки, робочі сумки сапера (обладнання для ручного розмінування), сумки парамедиків (обладнання для надання допомоги постраждалим від МВТ), рації та оргтехніка.

Читайте також: Німеччина є одним з основних донорів програм з розмінування

Як повідомляв Укрінформ, США за 16 років виділили Україні понад $68 мільйонів на знищення застарілої зброї й розмінування.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-