У Києві та 18 областях перевищений рівень госпіталізацій

У Києві та 18 областях перевищений рівень госпіталізацій

Таблиця
Укрінформ
У Києві та 18 областях рівень госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію перевищує індикаторний показник 60 на 100 тис. населення. У червоній зоні залишається столиця та 12 областей.

Як передає Укрінформ, відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Так, у червоній зоні перебувають Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області. У жовтій зоні перебувають Закарпатська, Івано-Франківська та Херсонська області, решта областей віднесені до помаранчевої зони.

Показник госпіталізацій вище за визначений у 60 на 100 тис. населення зафіксовано у 19 регіонах: Києві, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Читайте також: Садовий розповів, як у «червоному» Львові планують святкувати Вербну неділю і Великдень

У Києві цей показник станом на 18 квітня становив 76,3. Зайнятість ліжок із киснем у Києві при визначеному показнику 65% - 73,6%.

Найвищий показник госпіталізацій станом на 18 квітня у Хмельницькій області - 117,3 на 100 тис. населення, Чернігівській - 97,2, у Сумській – 89,4, у Черкаській області - 89,1.

Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем станом на 18 квітня, окрім Києва, в Одеській області – 71,7%, Львівській та Київській областях – 69,1%, при визначеному показнику 65%. Всього індикатор заповненості ліжок з киснем перевищують столиця і 7 областей.

Читайте також: На Полтавщині громадський транспорт курсуватиме лише зранку і ввечері

Як повідомлялося, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів менше 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5%.

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Читайте також: МОЗ очікує вакцину від Sinovac наприкінці квітня

Помаранчевий - попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я, – більше 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – більше 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів порівняно з попереднім аналогічним періодом – більше 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено два або більше показників.

Читайте також: Україна пережила пік третьої хвилі коронавірусу - Степанов

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набирає чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів підряд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-