Шмигаль у Львові відвідав Центр легеневого здоров’я

Шмигаль у Львові відвідав Центр легеневого здоров’я

Фото
Укрінформ
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки відвідав Центр легеневого здоров’я у Львові.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

Денис Шмигаль у Львівському Центрі легеневого здоров'я / Фото: Альона Ніколаєвич . Укрінформ

"Відвідали Центр легеневого здоров’я у Львові, де приймають хворих на COVID-19. Особисто поговорили із заступником головного лікаря про ситуацію з коронавірусом, про фінансування медицини та її розвиток", - написав глава уряду.

Він додав, що наразі у лікарні є 370 ліжкомісць для хворих на COVID-19 і всі вони забезпечені киснем.

"За останні 3 місяці кількість таких ліжок з киснем було збільшено майже вдвічі. За попередній рік майже на 50% зросла зарплата лікарів центру і фактично вдвічі зросла зарплата молодшого медичного персоналу", - зауважив Шмигаль.

Читайте також: У Львові збираються відкрити ринки і відправити молодшу школу на навчання

За його даними, до кінця 2021 року відбудеться капітальний ремонт відділення реанімації та інтенсивної терапії цього центру. “З державного бюджету на 2021 рік заплановано виділення коштів в розмірі 165 млн грн”, - додав прем’єр.

Шмигаль звернув увагу, що вже рік лікарі Центру легеневого здоров’я приймають хворих на коронавірус, і запевнив, що держава продовжить збільшувати зарплати медикам і фінансування медицини.

Читайте також: У Львівському центрі легеневого здоров’я встановили нову кисневу станцію

Як повідомлялося, Шмигаль 16 квітня перебуває з робочою поїздкою у Львівській області. Передбачено, що Прем'єр-міністр відвідає також Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення.

Читайте також: На Львівському хімзаводі виготовлення медичного кисню за рік зросло в чотири рази

Крім того, Шмигаль візьме участь в урочистій церемонії ротації військовослужбовців, яка відбудеться у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-