На Львівському хімзаводі виготовлення медичного кисню за рік зросло в чотири рази

На Львівському хімзаводі виготовлення медичного кисню за рік зросло в чотири рази

Фото
Укрінформ
На Львівщині працює єдине в Україні підприємство, яке виготовляє медичний кисень у великих обсягах – Львівський хімічний завод. За час пандемії виробництво рідкого медичного кисню тут збільшилося учетверо, а газифікованого – у сім разів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА, передає Укрінформ.

“Епідситуація тривожна, тож ми продовжуємо розширювати кисневу мережу. Проблем з постачанням кисню немає. Львівський хімічний завод виробляє і реалізує рідкий медичний кисень, а також переробляє його на газифікований – у балонах. Лікарні, що мають газифікаційні кисневі станції (кріогенні газифікатори), використовують рідкий кисень, який на місці перетворюється на газ і подається по киснепроводах у палати», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Виробництво медичного кисню у цеху Львівського хімічного заводу / Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Також очільник Львівщини додав, що 2 675 ліжок у лікарнях області мають централізоване підведення кисню. Ці кисневі станції також встановлювали працівники Львівського хімічного заводу. Вони ж прокладали киснепроводи і вводили весь цей механізм в експлуатацію.

Керівник заводу Анатолій Бобришов розповів, що виробництво рідкого медичного кисню за останній рік збільшилося учетверо. А газифікованого – у сім разів. На підприємстві працює близько 200 осіб. Щоб повністю забезпечити киснем лікарні, восени працівникам доводилося працювати у 2-3 зміни, робітничому персоналу – практично без вихідних.

Виручені кошти завод й далі вкладає в газифікатори, кріоциліндри, інше обладнання. На цей рік запланували багато роботи у лікарнях всієї західної України.

80% з 3282-х пацієнтів, які перебувають у лікарнях Львівщини з коронавірусом, потребують кисневої підтримки. На сьогодні в області 4042 ліжка забезпечені киснем.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні, 2 квітня, у Львівському центрі легеневого здоров’я встановили нову кисневу станцію, це дозволить забезпечити киснем 130 ліжок, які додатково розгорнули для лікування хворих з коронавірусом.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-