Шкідливі викиди  Криму: у 23 осіб на Херсонщині ускладнене дихання і висип

Шкідливі викиди Криму: у 23 осіб на Херсонщині ускладнене дихання і висип

Укрінформ
В Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонщини, які розташовані найближче до окупованого Криму, де стався викид шкідливих речовин, до лікарів через погіршення самопочуття звернулося 23 особи, серед яких 10 дітей.

Про це сьогодні повідомляє управління інформаційної політики Херсонської ОДА.

"Станом на 16.00 07 вересня 2018 року до закладів охорони здоров’я Чаплинського та Каланчацького районів звернулося 23 особи, з них дітей – 10. У структурі, тих, що звернулися, 15 осіб мали назофарингіальні симптоми, з них дітей – 5 осіб; висип на шкірі – 8 осіб, з яких дітей – 5. У дитячу обласну клінічну лікарню госпіталізовано 4 дитини, з яких 2 з проблемних територій", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що департаментом охорони здоров'я обласної державної адміністрації організовано виїзди бригад лікарів до сіл Каланчацького та Чаплинського районів для обстеження населення, в першу чергу, дітлахів.

Читайте також: Потреби в евакуації населення з Херсонщини немає - МінТОТ

Також підготовлено наказ по департаменту охорони здоров'я щодо цілодобового медичного спостереження за дитячим населенням.

Як повідомляв Укрінформ, помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян розповів, що через шкідливі викиди в Криму за медичною допомогою звернувся 61 прикордонник. Із них п’ятеро госпіталізовані і проходять детальне медичне обстеження в Одесі, іншим надано медичну допомогу, і вони повернутилися до виконання своїх службових обовязків.

У ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де знаходиться завод "Титан", сталися викиди невідомої отруйної речовини.

Також на Херсонщині було зафіксовано хімічне забруднення через викиди із заводу "Титан".

Згодом кримський "Титан" призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

6 вересня влада Херсонщини прийняла рішення евакуювати дітей із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться у зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу "Титан", а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

Крім того, тимчасово зупинено роботу КПП "Каланчак" та "Чаплинка" на кордоні з Кримом.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі "Титан" в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-