Росія перекинула на кордон з Україною дивізіон ракетного комплексу "Точка-У"

Росія перекинула на кордон з Україною дивізіон ракетного комплексу "Точка-У"

Відео
1573
Ukrinform
На кордоні з Україною з'явився повноцінний двобатарейний дивізіон ракетного комплексу "Точка-У" з додатковим боєкомплектом, засобами зв’язку та забезпечення.

Про це повідомляє InformNapalm з посиланням на відкриті дані.

Так, 22 серпня на YouTube було завантажено відео з російським військовим ешелоном під назвою: "Волгоград. Потяг з військовою технікою".

"Детально проаналізувавши відео, волонтери міжнародної спільноти InformNapalm встановили, що ешелон із 40 платформ і вагонів перевозив 47 одиниць військової техніки і приблизно 170-200 військовослужбовців. Ешелон зафільмували на околицях Волгограда, він прямував на захід, до кордону з Україною. Підрахунок техніки та її ідентифікація вказують на те, що російське командування перекидає повноцінний двобатарейний дивізіон оперативно-тактичного ракетного комплексу "Точка-У" з додатковим боєкомплектом, засобами зв’язку та забезпечення (польові кухні та автономні електростанції)", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Дані InformNapalm про російські військові компанії в Україні МІП хоче передати СБУ

Волонтери зазначають, що "з великим ступенем ймовірності – на відео зафіксовано дивізіон 464 ракетної бригади ЗС РФ (Капустин Яр, Знаменськ) чи 60 центру бойового застосування (Капустин Яр,Знаменськ)".

В ешелоні ідентифіковано техніку:

пускові установки 9П129 (4 одиниці)

транспортно-заряджаюча машина 9Т218 (4 одиниці)

транспортна машина 9Т238 (4 одиниці)

технічна машина 9В819-1 (4 одиниці)

мобільні радіостанції Р-142БМ

"З огляду на те, що немає інформації про навчальні стрільби із застосуванням ОТРК "Точка-У" на маневрах "Запад-2017", перекидання повного дивізіону з додатковими ракетами в напрямку кордону з Україною від місця постійної дислокації та основного ракетного полігону Капустин Яр  – це тривожний сигнал", - підкреслюють в InformNapalm.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-