Кордон

14 липня 2020

12 липня 2020


Угорщина посилює обмеження на кордоні, з 15 липня в'їзд з України заборонять

Угорщина посилила обмеження щодо мандрівок через кордон після спалаху випадків коронавірусу за кордоном, зокрема у сусідніх країнах. В'їзд з території України буде заборонено, як з країни, що належить до "червоної зони" поширення хвороби COVID-19.

11 липня 2020

10 липня 2020


Норвегія відкриває кордони для 26 країн Європи - України в списку немає

Уряд Норвегії переглянув обмеження на поїздки для туристів, що були запроваджені у зв'язку з пандемією коронавірусу, і дозволив в'їзд на територію країни туристам з більшості країн Європи. України у переліку немає.

09 липня 2020


Суд взявся за справу про оскарження нових правил в’їзду українців до Росії

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження нових правил в’їзду до Російської Федерації для громадян України та призначив підготовче засідання на 21 липня.

08 липня 2020


Австрія посилює контроль на кордоні зі Словенією та Угорщиною через коронавірус

З четверга, 9 липня, Австрія посилить контроль на своїх східних кордонах зі Словенією та Угорщиною у рамках боротьби з ввезенням коронавірусної інфекції з балканських та інших країн зі східного напрямку.

07 липня 2020


Дива не станеться, ЄС не відкриє Україні одразу всі кордони - Стефанішина

Однією із тем переговорів, яку урядова делегація України провела сьогодні в Брюсселі з представниками Єврокомісії, була ситуація навколо пандемії коронавірусу та покращення обміну епідеміологічними даними, що сприятиме скорішому відкриттю кордонів.


Кулеба не очікує, що у липні ЄС перегляне дозвіл на в’їзд українців

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба не очікує, що Європейський Союз у середині липня дозволить громадянам України в’їзд на свою територію з огляду на ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-