Лубінець закликав німецьких партнерів підтримати Україну у створенні спецтрибуналу

Лубінець закликав німецьких партнерів підтримати Україну у створенні спецтрибуналу

Фото
Укрінформ
Уповноважений Верховної Ради з прав людини закликав партнерів з Німеччини підтримати позицію України стосовно створення спеціального міжнародного трибуналу.

Як передає Укрінформ, про це він поінформував у Фейсбуку за результатами зустрічі з делегацією депутатів і співробітників німецького парламенту, членом делегації Німеччини в ОБСЄ та спеціальним представником у справах Східної Європи Даніелою Де Рідер та громадською організацією «Центр трансатлантичного діалогу».

«Під час зустрічі закликав німецьку делегацію: долучитися до реалізації Четвертого пункту Формули миру Президента України, за який я відповідальний; підтримати Україну в позиції щодо створення спеціального міжнародного трибуналу; підтримувати Україну на шляху вступу в ЄС і НАТО», - заявив омбудсман.

Він закликав німецьких партнерів продовжувати надавати Україні всебічну допомогу - оборонну, фінансову, гуманітарну.

Сторони обговорили низку важливих тем, серед яких ситуація із цивільними заручниками, порушення РФ прав військовополонених, повернення до України депортованих дітей.

«Окрім цього, розповів про діяльність нашого Офісу. Зауважив і про те, що сьогодні близько 8 млн осіб вимушені шукати прихистку за кордоном, а Німеччина є однією з найбільших країн за кількістю прийнятих біженців з України», - зазначив Лубінець.

Читайте також: Україна розробила механізм повернення дітей, який передбачає кілька етапів - Лубінець

Своєю чергою Даніела Де Рідер зосередила увагу на наданні психологічної допомоги та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення РФ, - як і військовополонених, так і дітей. Вона висловила готовність всіляко допомагати Україні.

«Вдячний Німеччині за ту підтримку, яку країна вже нам надає! Ми дуже це цінуємо! Підтримка України – це те, що необхідно нам задля захисту прав людини», - наголосив Уповноважений Верховної Ради.

Як повідомлялося, Лубінець закликав владу Австралії підтримати ініціативу щодо відновлення місії ООН для розслідування теракту в Оленівці.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-