Дмитро Лубінець

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 липня 2024


Лубінець закликав світ вимагати повернення тіл вбитих росіянами підлітків із Бердянська

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець попросив міжнародних партнерів вимагати від РФ повернення Україні тіл двох українських підлітків, які раніше були вбиті росіянами - Тиграна Оганнісяна і Микити Ханганова.

13 липня 2024


Намети і відсутність їжі: Лубінець звернувся до МЗС через ситуацію із відпочинком українських дітей в Іспанії

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до Міністерства закордонних справ з проханням доручити посольству в Іспаніяї вжити заходів для захисту прав дітей, які внаслідок недобросовісно організованого літнього відпочинку опинилися в нестерпних умовах.

12 липня 2024

11 липня 2024

10 липня 2024


Турецький омбудсман може відвідати РФ для моніторингу дотримання прав українських полонених - Лубінець

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час онлайн-зустрічі обговорив із турецьким колегою Шерефом Малкочем його можливий візит на територію Росії з метою моніторингу дотримання прав українських військовополонених.


Лубінець зустрівся з Наріманом Джелялом

Уповноважений ВР з прав людини зустрівся з першим заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джелялом, нещодавно звільненим з російського полону.

09 липня 2024


Лубінець поскаржився СБУ на тисячі запитів про критичні об’єкти і блокпости від громадських організацій

Офіс Омбудсмена за місяць отримав тисячі звернень від громадських організацій, які заперечують існування України як незалежної держави, зі скаргами, що їм не надали інформацію про розташування блокпостів, військових, енергооб’єктів, бомбосховищ та об’єктів критичної інфраструктури.

08 липня 2024


Лубінець звернувся до міжнародних організацій через обстріл «Охматдиту»: Росія має відповісти

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець направив листи до низки міжнародних організацій із закликом відреагувати на терор з боку Росії та обстріл дитячої лікарні «Охматдит» у Києві.

04 липня 2024


Київська Служба у справах дітей відповіла на заяву Лубінця про схему виїзду за кордон родичів чиновників

У столичній Службі у справах дітей та сім’ї заявили, що опублікована уповноваженим Верховної Ради з прав людини Дмитром Лубінцем в офіційних джерелах інформація щодо виїзду за кордон близьких родичів київських посадовців грунтується на припущеннях і не підтверджується конкретними фактами.

03 липня 2024


Лубінець заявив про викриття схеми виїзду за кордон київських чиновників: Тікали з дітьми-сиротами

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що Офіс Омбудсмана викрив схему, як діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, стали прикриттям для близьких родичів київських посадовців, щоб нелегально виїхати за кордон й уникнути мобілізації.

02 липня 2024

28 червня 2024


Лубінець узяв на контроль справу чоловіка, якого судять за виготовлення зброї для захисту від загарбників

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець узяв на особистий контроль справу жителя Сумської області, якого судять за виготовлення зброї для захисту свого села від російських загарбників на початку повномасштабного вторгнення.

27 червня 2024


Лубінець сподівається, що новий генсек Ради Європи зможе вплинути на Червоний Хрест

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець обговорив із керівництвом Ради Європи нові механізми захисту прав українських громадян, які перебувають як в Україні, так і в інших країнах світу, а також нові структури, які займатимуться аналізом порушень прав українців та консолідовано реагуватимуть на це.


Лубінець і новий генсек Ради Європи обговорили підтримку постраждалих від війни українців

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та новообраний генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе обговорили подальшу підтримку та захист українців, які постраждали від повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

26 червня 2024


Лубінець у Раді Європи: Існуючі санкції проти РФ неефективні, її прибутки не зменшуються

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вважає, що в ситуації, коли РФ безкарно порушує всі закони міжнародного права, світова спільнота все ж може вплинути на агресора за допомогою дієвих та потужних санкцій.


Лубінець розповів комісару Ради Європи з прав людини про злочини РФ проти українських журналістів

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець поінформував комісара Ради Європи з прав людини Майкла О'Флаерті під час зустрічі у Страсбурзі про злочини РФ проти українських журналістів.


Лубінець: Під час обміну полоненими 25 червня вперше були присутні представники Москалькової

Вчора під час обміну військовополоненими вперше для здійснення фіксації можливих порушень прав людини прибули представники російського офісу уповноваженого з прав людини Тетяни Москалькової.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-