Дмитро Лубінець

29 вересня 2022

28 вересня 2022


Лубінець: У спілкуванні з москальковою головна проблема – відсутність результату

Уповноважений Верховної Ради України із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у нього немає проблем відправити, наприклад, електронного листа і отримати відповідь від російського омбудсмана тетяни москалькової — спілкуватися йому із нею складно у плані результативності.


Журналістів закликають поки утриматися від спілкування зі звільненими з полону рф захисниками

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець і представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов закликали журналістів хоча б два тижні утриматися від спілкування зі звільненими з полону рф українськими захисниками.


Лубінець досі не може потрапити в Оленівку, в росії порадили звертатися до «омбудсмана днр»

Уповноважений ВРУ з прав людини заявив, що російський омбудсман тетяна москалькова після його запиту щодо спільного візиту в Оленівку надала відповідь, що він має звертатися до «омбудсмана днр» щодо цього, оскільки «днр» нібито є окремою державою.


Україна провела з рф два десятки обмінів і повернула з полону понад 800 військових і цивільних

Прикладів подібних обмінів тому, що був проведений 21 вересня, у світі небагато, а сучасна Україна їх іще не робила. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення рф, було близько 20 офіційних обмінів.

27 вересня 2022

26 вересня 2022


Червоний Хрест мав публічно заявити, що росія не пускає його до полонених - Лубінець

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вважає, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста мав публічно заявляти про те, що росія порушує його мандат і не допускає до військовополонених.


Лубінець – про «спостерігачів» на псевдореферендумах: Служба безпеки і МВС мають відреагувати

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець склав список кремлівських "спостерігачів" за псевдореферендумами на тимчасово захоплених українських територіях та закликає СБУ і МЗС відреагувати на незаконну присутність цих осіб в Україні.

24 вересня 2022


Лубінець обговорить з керівництвом МКЧХ невиконання мандата про зустрічі з військовополоненими

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець на початку жовтня у Женеві планує обговорити з керівництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста невиконання мандата МКЧХ щодо зустрічей з військовополоненими.

23 вересня 2022


Комісія ООН з розслідування злочинів в Україні далі займеться питанням «фільтрації» – Лубінець

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що Незалежна міжнародна Комісія ООН з розслідування злочинів, пов‘язаних з агресією російської федерації, далі планує дослідити питання «фільтрації».

22 вересня 2022

21 вересня 2022


Вироки рф Джелялову і братам Ахметовим є помстою за спротив окупації Криму – Лубінець

Вироки так званого суду рф у тимчасово окупованому Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову та братам Азізу та Асану Ахтемових є помстою росії за спротив окупації корінного кримськотатарського народу з 2014 року.

18 вересня 2022


росмедіа повідомляють про черговий обстріл колонії в Оленівці - омбудсмен

За інформацією російських пропагандистських медіа під обстріл знову потрапила Оленівка - колонія на тимчасово окупованій території Донеччини, де всупереч Женевським конвенціям утримуються українські військовополонені та цивільні заручники.

16 вересня 2022

09 вересня 2022


Лубінець розповів, що не так зі складом місії ООН в Оленівку

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, коментуючи склад місії ООН зі встановлення фактів щодо вибуху у в’язниці в Оленівці 29 липня 2022 року, яка скоро розпочне свою роботу, заявив, що лише такий склад цієї місії міг задовольнити рф.

08 вересня 2022

07 вересня 2022

28 серпня 2022


Лубінець відреагував на виступ росіянина з черепом у руці, який той назвав останками з «Азовсталі»

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець прокоментував відео з росіянином ігорем мангушевим, який за інформацією ЗМІ, влаштував стендап із черепом, який нібито належить одному з захисників «Азовсталі».

26 серпня 2022

24 серпня 2022


Якщо не спрацьовує один план - переходимо до іншого: омбудсмен розповів про обмін полоненими

Робота зі звільнення захисників Маріуполя та інших військопополонених та цивільних заручників ведеться щоденно, і коли не спрацьовує один план, причетні до цього процесу одразу переходять до інших планів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-